1

Na szczęście wygląda na to że ostatnie wydarzenia w życiu Lamina nie wpłynęły na jego grę

0

Teraz zobaczymy co zrobią, czy jak za xaviego obrona wyniku czy będą chcieli zamknąć mecz

1

Ale co widać doskonale to bardzo chcą grać do przodu, widać że chcą szybkie
Akcje robić, tego za xaviego brakowało

1

To oni tak umieją grać ?

0

Męska biżuteria złota czy srebrna ?

0

Ferran musi wyglądać fenomenalnie na treningach nie ma innego wytłumaczenia dlaczego dostaje minuty w meczu, wchodzi i kompletnie nie robi nic to jest niesamowite.

0

@DamianBarcaCule bimber z migacza od c360, albo ze znicza kiedyś to było haha

2

@draxidox Prison Brak i Lost moje top 2 seriali, genialne…

0

A może to spisek piłkarzy i niedługo Ferran ogłosi wotum nieufności dla Lapcia i na nowego kanclerza nominują De Jonga bo największą pensją w LaLiga mu nie starcza

0

Ale co Inigo zagrał tragiczny mecz to jego, poziom A klasy, tragicznie to wyglądało

1

@barcowy1899 oby, czekam już tak długo ://

0

Nie ma co się oszukiwać, oni mają taką pakę że masakra… jedynasta barcy wygląda jak z ekstraklasy przy realu

0

Oj oj pokrzywdzony żółta i jeszcze pretensje

0

Jaka jest hierarchia kapitanów na ten sezon?

0

#muremZaTerStegenem

1

W tamtym sezonie to chociaż był cancelo który umiał coś pociągnąć do przodu i zrobić coś nieoczywistego i felix który robił to samo x ławki a teraz ? Xd

1

Nie dosyć że po 5 latach rozstałem się z dziewczyną to jeszcze barca chu.. gra ehh

1

Lamine ma trochę vibe Neymara… fryzury, budowa ciała, getry wysoko podciągnięte, styl gry ajj

0

Gavi kiedy gotowy do gry ?

2

@Kinginiesta a myślisz że Bartomeu miał wiedzę na temat piłki nożnej ? :3

0

Sory że spoiler wyniku dalem godzinę temu

1

W ciemno 3:0 Francja

4

@Kidd głębia składu jest ok, dopóki nie spojrzysz że mają 7 bramkarzy xD

7

Nico wymyśliliście wy, dziennikarze

0

@pt9 ja lubię jak zostaje ta „dupka” bulki zawsze jest tam takie miekkutkie ciasto i jeszcze sosikiem zalane ideolo

3

Co by nie mówić trzeba ich trochę zrozumieć, tam jest zupełnie inny klimat, z byle błysku może się zrobić tornado, a przy takim zagęszczaniu ludzi jak na meczu mogłoby to mieć opłakane skutki..

0

@seba1324 no nie wiem mi się właśnie bardziej „na zywo” podobają niż na zdjęciach

0

@Cukson tak, barca, 08/09, nie pamiętasz ? Nie dziwię się pewnie jeszcze wtedy na chleb mówiłeś pep :p

0

W końcu piękne stroje, oby też gra wyglądała na taką na którą patrzy się z przyjemnością (oczyśćcie o grze w sezonie mówię a nie sparingu)

1

Pan kasztelan jest, ćwierć poziomka jest, można oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?