PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na szczęście wygląda na to że ostatnie wydarzenia w życiu Lamina nie wpłynęły na jego grę
0
Teraz zobaczymy co zrobią, czy jak za xaviego obrona wyniku czy będą chcieli zamknąć mecz
1
Ale co widać doskonale to bardzo chcą grać do przodu, widać że chcą szybkie
Akcje robić, tego za xaviego brakowało
1
To oni tak umieją grać ?
0
Męska biżuteria złota czy srebrna ?
0
Ferran musi wyglądać fenomenalnie na treningach nie ma innego wytłumaczenia dlaczego dostaje minuty w meczu, wchodzi i kompletnie nie robi nic to jest niesamowite.
0
@DamianBarcaCule bimber z migacza od c360, albo ze znicza kiedyś to było haha
2
@draxidox Prison Brak i Lost moje top 2 seriali, genialne…
0
A może to spisek piłkarzy i niedługo Ferran ogłosi wotum nieufności dla Lapcia i na nowego kanclerza nominują De Jonga bo największą pensją w LaLiga mu nie starcza
0
Ale co Inigo zagrał tragiczny mecz to jego, poziom A klasy, tragicznie to wyglądało
1
@barcowy1899 oby, czekam już tak długo ://
0
Nie ma co się oszukiwać, oni mają taką pakę że masakra… jedynasta barcy wygląda jak z ekstraklasy przy realu
0
Oj oj pokrzywdzony żółta i jeszcze pretensje
0
Jaka jest hierarchia kapitanów na ten sezon?
0
#muremZaTerStegenem
1
W tamtym sezonie to chociaż był cancelo który umiał coś pociągnąć do przodu i zrobić coś nieoczywistego i felix który robił to samo x ławki a teraz ? Xd
1
Nie dosyć że po 5 latach rozstałem się z dziewczyną to jeszcze barca chu.. gra ehh
1
Lamine ma trochę vibe Neymara… fryzury, budowa ciała, getry wysoko podciągnięte, styl gry ajj
0
Gavi kiedy gotowy do gry ?
2
@Kinginiesta a myślisz że Bartomeu miał wiedzę na temat piłki nożnej ? :3
0
Sory że spoiler wyniku dalem godzinę temu
1
W ciemno 3:0 Francja
4
@Kidd głębia składu jest ok, dopóki nie spojrzysz że mają 7 bramkarzy xD
7
Nico wymyśliliście wy, dziennikarze
0
@pt9 ja lubię jak zostaje ta „dupka” bulki zawsze jest tam takie miekkutkie ciasto i jeszcze sosikiem zalane ideolo
3
Co by nie mówić trzeba ich trochę zrozumieć, tam jest zupełnie inny klimat, z byle błysku może się zrobić tornado, a przy takim zagęszczaniu ludzi jak na meczu mogłoby to mieć opłakane skutki..
0
@seba1324 no nie wiem mi się właśnie bardziej „na zywo” podobają niż na zdjęciach
0
@Cukson tak, barca, 08/09, nie pamiętasz ? Nie dziwię się pewnie jeszcze wtedy na chleb mówiłeś pep :p
0
W końcu piękne stroje, oby też gra wyglądała na taką na którą patrzy się z przyjemnością (oczyśćcie o grze w sezonie mówię a nie sparingu)
1
Pan kasztelan jest, ćwierć poziomka jest, można oglądać