PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba w końcu do Narcos się zabiorę, napisy czy lektor co polecacie?
0
Dziś kwalifikacje do sprintu są no nie ? Przez ten długi weekend wszystko mi się w głowie myli hahah
0
@mekston Wady? Szkoda że tylko 5 hahah
3
Aitana i Natalie ależ duo na scenie
0
Ah Natalie Portman…
2
Myślę że taka osoba jak Vinicius nie odpuściła by takiej historycznej okazji do „walki” z rasizmem jak przemowa przy odbiorze złotej piłki xd
1
Ale jak to dwie kary za jedną sytuację ? To tak się da ? Hahaha
1
Ale kara dla maxa lol ale nie ukrywam dla mnie się podoba hahaha
20
@MesQueUnClub96 zwróćcie uwagę na układ rąk na tym zdjęciu
1
@Arden od 6 do 20 praca ale w miarę spokojnie
7
@Kapitan hawk było blisko
1
Ale Lucas poszedł do końca przy drugiej bramce xDD
0
Ferrari jakie tempo pięknie to wygląda
0
A więc wojna panie Niemcu, zawsze tacy sami, nam Polakom pod górkę robią.
0
W końcu jest i on…. Tyle czekania masakra, mój zdecydowanie ulubiony piłkarz na świecie obecnie :3
1
Jak tam, sprint oglądany?
0
Wygrana dziś coś nam daje w tej śmiesznej lidze narodów ?
0
Kamil taki dobry chłopak, znam od dziecka, dzień dobry na klatce mówił, pieniędzy miał dużo, ale na zmywaku w Angli pracował to się dorobił, czemu akurat na niego się uwzięli.
0
Ufff na kuponie celny strzał zielika uratowany haha
0
@Radioactive9705 japierdziele, przecież ja się czuję jakby to było tydzień temu…
1
@Hosh wsm fajne nie ma tragedi, lepsze niż nr 3, ale gorsze niż 1 i 2
6
@BorzyKrzys mnie interesuje, uwielbiałem go oglądac, mam nadzieję że jeszcze odzyska forme
0
Swoją drogą to piękny i historyczny moment który być może się nie powtórzy, gdy będziemy mieli dwóch wybitnych polskich piłkarzy w podstawowym składzie Barcelony, coś niesamowitego…
0
Taki hejt tutaj na fdj, a jak tylko podniosł się do rozgrzewki to wrzawa jak niegdyś gdy pewien Argentyńczyk zaczął się rozgrzewać.
1
@Essos ja mam, nigdy z nausznych słuchawek nie słyszałem tak dobrego dźwięku jak z tych dousznych, naprawdę super jakość, bateria trzyma dla mnie wystarczająco jeszcze nigdy nie rozładowałem i ogólnie bardzo fajne polecam fest
0
@Arcybiskup Palikota to się nie spodziewałem hahaha
0
Myślałem że to mój komputer, ale mindfuck xD
0
penalti a favor del real madrid
1
Jakby tak stówkę na karnego dla prześcieradeł rzucić ?
0
Lamine jednym podaniem zrobił więcej niż Ferran przez 60min xd