0

@Bezi Możesz jechać na spokojnie tylko nie szalej za ostro i nic na pewno się nie stanie

0

Nie wierzę że Ansu by był gorszy niż Fermin

0

Komentarz usunięty

17

Fermin od wygrania IO jest tak mierny że w Valencii by miał ciężko o pierwszy skład

5

Jedyny pozytyw z tej sytuacji to więcej grania dla Gaviego

2

Spotyka się ktoś w m1 o 12?

0

@Azi Obejrzałem całość, dla mnie lipa, a to że sezon nie skończony to już wgl bez sensu, fabuła 5/10 i strasznie mało dynamiczny

1

@Rust_Cohle aha ale beznadzieja xd

0

Ktoś wie czemu squid Game 2 sezon tylko 7 odcinków jest ?

0

Patrząc na pierwszą rundę jakich mistrzów top 5 lig obstawiacie ?

1

Ale w ciągu miesiąca się zmieniła opinia tutaj o drużynie, z najlepszej drużyny Europy, na dziadów hahaha, fajnie się czyta fajnie

2

@gumaz No ale jak ktoś nie chce żyć to chyba nikt mu nie może kazać żyć co nie? Człowiek ma wolną wolę

1

@MesQueUnClub_87 Pewnie by mi podeszła bo w Kingdom Come bawiłem się świetnie, może jak ps5 kupię to ogram w końcu.

0

@MesQueUnClub_87 Na szczęście nigdy w żadną część nie grałem, albo nieszczęście zależy jak spojrzeć

0

A słyszeliście że nowym protagonista w wiedźminie ma być jakaś dziewczyna ? Czego to nie wymyśla.

0

Co on zrobił? Japierdole

0

Piszczek jaka ma funkcję ? Drugi trener ?

1

Gavi za Olmo natychmiast potrzebny

1

Olmo jakby na boisku nie było

3

Chyba najmocniejsza możliwa 11 obecnie nie licząc bramkarza, no i Gaviego mi brakuje ale ciężko go upchnąć…

0

@Kobieras Pewnie tak, ale niejednokrotnie już od wielu osób starszych o tym słyszałem, widocznie z pokolenia na pokolenie taka „wiedzę” sobie przekazywali ludzie

1

@Eklerek W Polsce też jest taki zwyczaj na wsi, jak pole przynosi słabe plony, albo częste awarie są na nim, to należy obejść je do okola na kolanach, aby odczarować ;)

1

@Luciano99 Myślę że w samej Barcelonie jest kilku gości nie na Barcelonę

0

Arsenał super ma ten pomysł na rożne

0

Co oglądane wieczorem? Ja wybieram jeden ekran Arsenal, drugi real.

1

zamawiał ktoś buty z freshshoes? Legit ?

4

@chavez Gaviego :3

2

Co za placek o mój boże

0

Nie wiem jaki jest sens wiecznie te różne na krótko grać.

1

@MesQueUnClub96 To prawda akurat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?