PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bezi Możesz jechać na spokojnie tylko nie szalej za ostro i nic na pewno się nie stanie
0
Nie wierzę że Ansu by był gorszy niż Fermin
0
Komentarz usunięty
17
Fermin od wygrania IO jest tak mierny że w Valencii by miał ciężko o pierwszy skład
5
Jedyny pozytyw z tej sytuacji to więcej grania dla Gaviego
2
Spotyka się ktoś w m1 o 12?
0
@Azi Obejrzałem całość, dla mnie lipa, a to że sezon nie skończony to już wgl bez sensu, fabuła 5/10 i strasznie mało dynamiczny
1
@Rust_Cohle aha ale beznadzieja xd
0
Ktoś wie czemu squid Game 2 sezon tylko 7 odcinków jest ?
0
Patrząc na pierwszą rundę jakich mistrzów top 5 lig obstawiacie ?
1
Ale w ciągu miesiąca się zmieniła opinia tutaj o drużynie, z najlepszej drużyny Europy, na dziadów hahaha, fajnie się czyta fajnie
2
@gumaz No ale jak ktoś nie chce żyć to chyba nikt mu nie może kazać żyć co nie? Człowiek ma wolną wolę
1
@MesQueUnClub_87 Pewnie by mi podeszła bo w Kingdom Come bawiłem się świetnie, może jak ps5 kupię to ogram w końcu.
0
@MesQueUnClub_87 Na szczęście nigdy w żadną część nie grałem, albo nieszczęście zależy jak spojrzeć
0
A słyszeliście że nowym protagonista w wiedźminie ma być jakaś dziewczyna ? Czego to nie wymyśla.
0
Co on zrobił? Japierdole
0
Piszczek jaka ma funkcję ? Drugi trener ?
1
Gavi za Olmo natychmiast potrzebny
1
Olmo jakby na boisku nie było
3
Chyba najmocniejsza możliwa 11 obecnie nie licząc bramkarza, no i Gaviego mi brakuje ale ciężko go upchnąć…
0
@Kobieras Pewnie tak, ale niejednokrotnie już od wielu osób starszych o tym słyszałem, widocznie z pokolenia na pokolenie taka „wiedzę” sobie przekazywali ludzie
1
@Eklerek W Polsce też jest taki zwyczaj na wsi, jak pole przynosi słabe plony, albo częste awarie są na nim, to należy obejść je do okola na kolanach, aby odczarować ;)
1
@Luciano99 Myślę że w samej Barcelonie jest kilku gości nie na Barcelonę
0
Arsenał super ma ten pomysł na rożne
0
Co oglądane wieczorem? Ja wybieram jeden ekran Arsenal, drugi real.
1
zamawiał ktoś buty z freshshoes? Legit ?
4
@chavez Gaviego :3
2
Co za placek o mój boże
0
Nie wiem jaki jest sens wiecznie te różne na krótko grać.
1
@MesQueUnClub96 To prawda akurat