PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kilka h temu ktoś wspomniał Fabregasa na 9, no to mamy dziś Fabregasa na 9 xD
0
Może i nie gra Szczęsny, ale za to gra Ferran.
0
Szuka ktoś może 4 osoby do netflixa ? Chętnie się dołączę chociaż na miesiąc
1
Ogólnie jak wy sądzicie ? Bo dużo się mówi że Lamine to talent pokroju Messiego, moim zdaniem jak już, to talent pokroju Neymara.
0
@Transu96 ja bym pograł w sumie
0
@Transu96 jaki serwer
0
Ale ekipa wchodzi
5
Jak można takiego strzału nie obrobić no jprdl xd
0
Ciężko jest grać formacją ze skrzydłowymi, bez skrzydłowych
1
Fermin to się taki placek od igrzysk zrobił że masakra
7
A może Salah z Mbappe się założyli który zagra gorszy mecz ??
0
Pena by stał i patrzył
0
Kylian okropny zjazd
0
Dziś 4:2, 3 bramki Lewego, dwa błędy Peni
0
Gavi mam nadzieję że dziś w wyjściowym
0
@KamQiX na szczęście najlepsza kampania trwa w najlepsze, czyli kampania buraczana :3
4
@NeroTFP1 wybitny głos
0
Jak zabrał Gavi bo nie oglądałem ?
0
Zamawiał ktoś coś z icestuff?
0
@bartekvisca widziałem specyfikację że dużego przeskoku nie ma, no ale i tak jeszcze 4pro muszę pogonić i na dwie raty 5pro bym sobie rozłożył to by nawet się nie odczuło tego zbytnio więc nie wiem co zrobić
0
@redman83 no ja mam opcję albo monitor 2k 170hz albo tv 4K 60hz
0
Ps5 pro czy Slim pod granie głównie w 2k czasem w 4K, oczywiście pod gta 6 szykuję zestaw ?
0
@Eklerek Mistrzostwo już rozstrzygnięte, ale o mistrza konstruktorów jeszcze nie
2
@Eklerek wady? Nie widzę
0
Ile wołać za ps4 pro ?
1
Dobrze że Lakersi grają jakoś się dotrwa do tyson Paul
12
Najlepsze w naszej reprezentacji jest to że na wyjazdach mamy lepszy doping niż u siebie xd
0
Po lewej pendolino „lion”
0
O której w Polsce walka ?
0
Paul czy zTyson? Bardzo bym chciał żeby Mike wygrał, ale wieku chyba nie da się oszukać :/