0

Kilka h temu ktoś wspomniał Fabregasa na 9, no to mamy dziś Fabregasa na 9 xD

0

Może i nie gra Szczęsny, ale za to gra Ferran.

0

Szuka ktoś może 4 osoby do netflixa ? Chętnie się dołączę chociaż na miesiąc

1

Ogólnie jak wy sądzicie ? Bo dużo się mówi że Lamine to talent pokroju Messiego, moim zdaniem jak już, to talent pokroju Neymara.

0

@Transu96 ja bym pograł w sumie

0

@Transu96 jaki serwer

0

Ale ekipa wchodzi

5

Jak można takiego strzału nie obrobić no jprdl xd

0

Ciężko jest grać formacją ze skrzydłowymi, bez skrzydłowych

1

Fermin to się taki placek od igrzysk zrobił że masakra

7

A może Salah z Mbappe się założyli który zagra gorszy mecz ??

0

Pena by stał i patrzył

0

Kylian okropny zjazd

0

Dziś 4:2, 3 bramki Lewego, dwa błędy Peni

0

Gavi mam nadzieję że dziś w wyjściowym

0

@KamQiX na szczęście najlepsza kampania trwa w najlepsze, czyli kampania buraczana :3

4

@NeroTFP1 wybitny głos

0

Jak zabrał Gavi bo nie oglądałem ?

0

Zamawiał ktoś coś z icestuff?

0

@bartekvisca widziałem specyfikację że dużego przeskoku nie ma, no ale i tak jeszcze 4pro muszę pogonić i na dwie raty 5pro bym sobie rozłożył to by nawet się nie odczuło tego zbytnio więc nie wiem co zrobić

0

@redman83 no ja mam opcję albo monitor 2k 170hz albo tv 4K 60hz

0

Ps5 pro czy Slim pod granie głównie w 2k czasem w 4K, oczywiście pod gta 6 szykuję zestaw ?

0

@Eklerek Mistrzostwo już rozstrzygnięte, ale o mistrza konstruktorów jeszcze nie

2

@Eklerek wady? Nie widzę

0

Ile wołać za ps4 pro ?

1

Dobrze że Lakersi grają jakoś się dotrwa do tyson Paul

12

Najlepsze w naszej reprezentacji jest to że na wyjazdach mamy lepszy doping niż u siebie xd

0

Po lewej pendolino „lion”

0

O której w Polsce walka ?

0

Paul czy zTyson? Bardzo bym chciał żeby Mike wygrał, ale wieku chyba nie da się oszukać :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?