PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek ogólnie od x lat jeśli chodzi o koszulki to Adidas>Nike
0
@Laminedependencia właśnie widzę, eh
1
No w końcu będzie dwóch skrzydłowych na boisku
1
Nie no Lamine jest niesamowity..
1
Ronaldinho to gra po prawej stronie, a ten co wygląda jak Ronaldinho to bardziej gra ja Vinicius xd
0
Co to za pomarańczowy ziomek z którym Raphinha gadał ?
3
@BorzyKrzys Ale bym taką bluzę przygarnął
1
Może chociaż wjadą sobie w dupę :p
0
Jedyna nadzieja żeby Rusell jak najdłużej trzymał za sobą Lando
2
@FcPortoFan1999 oczy by mi wypadły chyba haha
4
Za 15 min zaczynamy męski sport :3
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Jaka nowa 4 kapitanów ? Jak wy to widzicie ?
0
@lajcior tak (znaki)
2
Osobiście jara mnie ten Marcus bardziej niż Nico, myślę że potencjał ma ogromny, zobaczymy co Hansi wyciągnie z niego
0
@Krzysztof1987 16goli 22 asysyty
0
Ktoś się może orientuje, w ps store na ps5 do kupienia są dwie wersje gta5, premium przeznaczona na ps4 i zwykła przeznaczona na ps5. Pytanie brzmi czy jak kupię premium to dostanę upgrade graficzny na ps5 czy muszę kupić tą wersję stricte na ps5?
1
Wiek wiekiem, dla mnie od dawna za grubo przesadza, ale póki daje poziom na boisku póty niech robi co chce
0
Która subskrypcja ps plus najbardziej się opłaca ? Wydaje mi się że podstawowa ?
1
@Hubert102 ja mam Swiatlowod z tmobile i polecam robi robotę
1
@VeB 1899 i znowu cały sezon brak dostępności :)
0
@Tasde gdzie tyle płacicie ? U mnie głupia plomba 400zl xD
3
@RosjaninBut To mi się podoba
1
Leao taki postrach wśród Hiszpanów sieje że masakra.. Marzenie mieć go w Barcelonie
0
@Zoker wolałbym, ale nie było takiego bliżej moich poglądów
1
Ja tam mam w d kto wygrał, mój kandydat nawet do drugiej tury nie wszedł więc ja poczucia winy nie będę miał na pewno, że ten czy ten słabo by rządził :)
0
@Arden nie ..
6
To trzeba na spokojnie przespać się z tym
0
Czy jest jakaś lepsza aplikacja niż binance do zabawy z krypto ?
4
Przyszedłem poczytać o polityce a wy tu o jakiejś piłce spamicie o co chodzi ?