0

Szpaku się w każde słowo wpierdala temu drugiemu tak mnie to drażni że masakra

9

Najbardziej ciekawi mnie skąd ta wasza pewność siebie że awansujemy do finialu? Coś czuję że jutro tu o tej godzinie będzie popcorn potrzebny

0

Derby Madrytu w finale to i AM jak zawsze frajerstwo top

0

Leci gdzieś Argentyna Brazylia w tv?

1

@Eklerek super informacja, dzięki :3

0

F1 w tym sezonie na eleven czy znowu na tym gownie ?

1

@DTMisTheBest zerowy przebieg i przebyty dystans nie rośnie dziwne

1

Ktoś do środka pola potrzebny koniecznie za Lewego albo Rafe

0

Dziś widzę skromne wygrane Benfiki i PSG

2

Tak dla Neymara

0

@Hajny co łaska

0

@VegetaPolska kto? Haha

4

@kubix05 genialny, byłem w kinie w tym roku :3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Eklerek Trochę zabawne że wszyscy tam super samochody mają a wrażenie na nich robi przyspieszenie 2 litrowej Cupry :P

3

@escarabajo pójdzie do topowej i znowu gówno będzie grał

0

Fidget spinner ma wypożyczenie czy sprzedali go?

0

Jak wyglądała gra dziś i dlaczego Wojtek bronił? Dopiero do domu wróciłem nie jestem w temacie

0

@KochamInieste Ja już pół sezonu czekam żeby kupić wyjazdowke z Gavim na plecach i cały czas niedostępna :)

0

Niestety w 10 się nie da grać, Lewy gra jak totalne gowno, byłe zawodnik z A klasy by zagrał podobnie

0

Dwóch Polaków sabotuje Barcelone: zobacz jak

1

@Aragorn33 Hymn fajnie odśpiewany a później prawie cały mecz piknik bo większość na stadionie to turyści

0

Przecież tam spalony był wtf? Xd

0

Warto zwrócić uwagę na genialne podanie Gaviego

0

Martin cokolwiek dobrze zrobił ?

3

Znowu fabregas na 9…

1

@Safrani Mi się nowa 5 nie podoba

24

Vini może jest cymbałem, wkur.. i po prostu pajacuje, ale Rudiger ma jakiś wyższy poziom spier…lenia umysłowego, to co robi na boisku to zwykłe chamstwo xd

0

To nie jest faul ? Xd

11

@Stinger_ Maffeo po prostu reprezentuje nas wszyskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?