PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szpaku się w każde słowo wpierdala temu drugiemu tak mnie to drażni że masakra
9
Najbardziej ciekawi mnie skąd ta wasza pewność siebie że awansujemy do finialu? Coś czuję że jutro tu o tej godzinie będzie popcorn potrzebny
0
Derby Madrytu w finale to i AM jak zawsze frajerstwo top
0
Leci gdzieś Argentyna Brazylia w tv?
1
@Eklerek super informacja, dzięki :3
0
F1 w tym sezonie na eleven czy znowu na tym gownie ?
1
@DTMisTheBest zerowy przebieg i przebyty dystans nie rośnie dziwne
1
Ktoś do środka pola potrzebny koniecznie za Lewego albo Rafe
0
Dziś widzę skromne wygrane Benfiki i PSG
2
Tak dla Neymara
0
@Hajny co łaska
0
@VegetaPolska kto? Haha
4
@kubix05 genialny, byłem w kinie w tym roku :3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Eklerek Trochę zabawne że wszyscy tam super samochody mają a wrażenie na nich robi przyspieszenie 2 litrowej Cupry :P
3
@escarabajo pójdzie do topowej i znowu gówno będzie grał
0
Fidget spinner ma wypożyczenie czy sprzedali go?
0
Jak wyglądała gra dziś i dlaczego Wojtek bronił? Dopiero do domu wróciłem nie jestem w temacie
0
@KochamInieste Ja już pół sezonu czekam żeby kupić wyjazdowke z Gavim na plecach i cały czas niedostępna :)
0
Niestety w 10 się nie da grać, Lewy gra jak totalne gowno, byłe zawodnik z A klasy by zagrał podobnie
0
Dwóch Polaków sabotuje Barcelone: zobacz jak
1
@Aragorn33 Hymn fajnie odśpiewany a później prawie cały mecz piknik bo większość na stadionie to turyści
0
Przecież tam spalony był wtf? Xd
0
Warto zwrócić uwagę na genialne podanie Gaviego
0
Martin cokolwiek dobrze zrobił ?
3
Znowu fabregas na 9…
1
@Safrani Mi się nowa 5 nie podoba
24
Vini może jest cymbałem, wkur.. i po prostu pajacuje, ale Rudiger ma jakiś wyższy poziom spier…lenia umysłowego, to co robi na boisku to zwykłe chamstwo xd
0
To nie jest faul ? Xd
11
@Stinger_ Maffeo po prostu reprezentuje nas wszyskich