PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
W końcu powoli niedługo Gavi wróci już się nie mogę doczekać… bez wątpienia mój ulubiony piłkarz z obecnej kadry.
1
@koziar w lolu chyba ponad 3k godzin i cs 1.5k, pewnie w metinie też bardzo bardzo dużo
1
@Reviven między fontem a laporta to jak między PiS a PO, a ciria to taka konta :d
0
Ale to będzie rzeźnia w meczu Kolumbia Argentyna i to lubię
1
Ale hymnu albicelestes to ja mogę bez końca słuchać
0
@Michael24 jak wrażenia? Ja czekam na nową turę bo wszystko sold out..
1
Ehh a wczoraj oglądałem A new hope… wspaniały głos
1
@Kgorecki2500 wspaniały głos…
0
@mordini123 ciekawe z jaka cena wyskoczą, fajnie jakby poniżej 3k na nasze ale wątpię
13
Polska reprezentacja nie zasługuje na Zalewskiego nie oszukujmy się, on jest na totalnie innym poziomie technicznym od tych wszystkich drewniaków przesiąkniętych eklapa
1
@Nazio_87 to prawda hahaha, pamiętam jak się każdy nim wtedy zachwycał, a dziadek messi sobie nim pokręcił, zresztą kim on nie kręcił…
0
Swoją drogą chorwacki bramkarz nie ma dosłownie takiego samego stroju jak Polski na ostatnim euro? Xd
1
Jestem ciekawy jaki jest sufit Yamala… kurde on ma 17 lat… nawet Leo nie miał takiego startu…
0
Ten Bogusz to z A klasy ściągnięty na próbę czy o co chodzi
0
Za co ta czerwona niby, zwykła walka o piłkę
0
Warto kupować teraz ps5 slim czy czekać do pro? Wielkimi krokami kdc2, gta6, mafia4 się zbliżają, a poczciwa puszka już nie poradzi sobie raczej z tym.
0
Zamawiacie nowe koszulki z barca storę czy czekacie aż na Nike będą ? 100e mi wychodzi za koszulkę Gaviego
0
@Masnymichael równo 100e mi wyszło z naszywka LL i gavim na plecach
2
Niech te nowe wspaniałe wyjazdowe stroje nie zwiodą was od faktu, ze domowe są również idealne.
1
@Marian_Pazdzioch nie no lepiej zamawiaj KDC2 bez wgl zastanowienia
2
@Kidd moim zdaniem cały serial jest udany trzyma w napięciu i nie jest typowo prosty że oglądasz i wiesz o co chodzi tylko trzeba trochę pomyśleć mi się bardzo podoba do tej pory to moje top 3 seriali
0
Moim zdaniem nie ma karnego tylko ze względu na to że piłkarz już robił ruch aby rękę schować
0
To w której minucie pierwsza kłótnia żółwia i brzydala ?
0
Ez abde jaki luzik
0
Dwa niby giganty a jednak przeciętniaki grają szkoda że obaj nie mogą przegrać
1
We Włoszech to chyba jutro dzień wolny od pracy :d
2
Ale duma… świetne zarządzanie oponami przez Charlsa o mój boże :3
0
Szkoda że żadnego radia od Charlsa nie ma nie wiadomo jak opony u niego
0
Ferrari dojedzie do końca czy musi zmienić jeszcze ciekawe
1
Oby redbull dziś jak najgorzej i Ferrari jak najlepiej, później betis chociaż 1 punkt i idealna niedziela