PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 no że nudny dla mnie, ale rozumiem że ktoś może lubić co w tym niezrozumiałego :p
2
Siatka to tak nudny sport do oglądania podziwiam was, każdy lubi co innego
0
Dziś w nocy barca sparing gra już ?
0
The boys opinia? Warto zaczynać ?
9
Kajakarstwo sportem narodowym
0
Szkoda że Sainzowi nie dali spróbować na 1 pitstop pojechać, bo miał świeższe opony niż Russell, dziwna decyzja Ferrari
0
Kapitalne to ujęcie na Riccardo z góry bolidu, fajnie się ogląda z takiej perspektywy.
0
Ale pociąg w top 7
0
@Rust_Cohle skoro oni mogą się naśmiewać z mojej kultury to ja mogę z ich proste, jeb.. ,ale nie tu, szkoda mi bana
1
Williams super dźwięk schodzenia na niższe biegi
1
@Kgorecki2500 pomidorek prosto z warzywnika? Topka
1
@MichuZ44 potężny bolid ale też potężny kierowca, Lewis robił kosmiczną robotę i wykorzystywał maszynę do limitów
2
Nie było mnie cały dzień na Internecie, co tu take poruszenie jakby Biden zrezygnował z wyborów?
0
@Masnymichael zależy co, strzelanki chyba zawsze wysoki w miarę w csgo długi czas Global, w lola zawsze elohell dopadał i niski Diament wysoka platyna
6
Gavi podczas przerwy od piłki przez kontuzje postanowił sobie zdobyć pole position w gp Węgier ale to jest kot
39
Ale dzisiaj lampa jak Vinicius
0
Idzie gdzieś dostać koszulkę Neymara z gry w Santosie?
1
@pt9 co? Najładniejsza koszulka od dawna przecież
0
@4drian0 co nie zmienia faktu że bardzo na rynku brakuje gry w świecie Star wars z otwartym światem, chętnie przetestuje, ale chyba trzeba będzie w końcu ps5 zakupić
1
Akolita skończony, jakie wasze opinie ?
1
Tak patrzę na zdjęcia z prezentacji żółwia i też wam jakoś ta biała koszulka rządowych nie leży na nim?
0
@Arden to Shakira na zdjęciu na dole? Matko tak się postarzała nagle?
6
@Kazragore gówno gra to i gówno okładka
0
Sklep storamore.pl legit ? Czarne tn’y mają w fajnej promce ale nie wiem czy legit sklep?
3
@PatrychoO idealny finał kariery messiego to by był
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@barcanawieki no a ile razy messi wygrał euro a ile razy Ronaldo? Wiadomo kto goat xd
0
@adamek20151 tak wyglądająca kostka wygląda mi na 2 tygodnie
2
@KamQiX przecież przy dogrywce jest losowanie jak na początku spotkania kto zaczyna z piłką i kto chce jaką stronę, widocznie tak się wylosowało
1
@kaamil1910 jeśli prawdziwa to szacunek, ale pewnie wyleci z kadry przez to