1

@TheNekro94 no że nudny dla mnie, ale rozumiem że ktoś może lubić co w tym niezrozumiałego :p

2

Siatka to tak nudny sport do oglądania podziwiam was, każdy lubi co innego

0

Dziś w nocy barca sparing gra już ?

0

The boys opinia? Warto zaczynać ?

9

Kajakarstwo sportem narodowym

0

Szkoda że Sainzowi nie dali spróbować na 1 pitstop pojechać, bo miał świeższe opony niż Russell, dziwna decyzja Ferrari

0

Kapitalne to ujęcie na Riccardo z góry bolidu, fajnie się ogląda z takiej perspektywy.

0

Ale pociąg w top 7

0

@Rust_Cohle skoro oni mogą się naśmiewać z mojej kultury to ja mogę z ich proste, jeb.. ,ale nie tu, szkoda mi bana

1

Williams super dźwięk schodzenia na niższe biegi

1

@Kgorecki2500 pomidorek prosto z warzywnika? Topka

1

@MichuZ44 potężny bolid ale też potężny kierowca, Lewis robił kosmiczną robotę i wykorzystywał maszynę do limitów

2

Nie było mnie cały dzień na Internecie, co tu take poruszenie jakby Biden zrezygnował z wyborów?

0

@Masnymichael zależy co, strzelanki chyba zawsze wysoki w miarę w csgo długi czas Global, w lola zawsze elohell dopadał i niski Diament wysoka platyna

6

Gavi podczas przerwy od piłki przez kontuzje postanowił sobie zdobyć pole position w gp Węgier ale to jest kot

39

Ale dzisiaj lampa jak Vinicius

0

Idzie gdzieś dostać koszulkę Neymara z gry w Santosie?

1

@pt9 co? Najładniejsza koszulka od dawna przecież

0

@4drian0 co nie zmienia faktu że bardzo na rynku brakuje gry w świecie Star wars z otwartym światem, chętnie przetestuje, ale chyba trzeba będzie w końcu ps5 zakupić

1

Akolita skończony, jakie wasze opinie ?

1

Tak patrzę na zdjęcia z prezentacji żółwia i też wam jakoś ta biała koszulka rządowych nie leży na nim?

0

@Arden to Shakira na zdjęciu na dole? Matko tak się postarzała nagle?

6

@Kazragore gówno gra to i gówno okładka

0

Sklep storamore.pl legit ? Czarne tn’y mają w fajnej promce ale nie wiem czy legit sklep?

3

@PatrychoO idealny finał kariery messiego to by był

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@barcanawieki no a ile razy messi wygrał euro a ile razy Ronaldo? Wiadomo kto goat xd

0

@adamek20151 tak wyglądająca kostka wygląda mi na 2 tygodnie

2

@KamQiX przecież przy dogrywce jest losowanie jak na początku spotkania kto zaczyna z piłką i kto chce jaką stronę, widocznie tak się wylosowało

1

@kaamil1910 jeśli prawdziwa to szacunek, ale pewnie wyleci z kadry przez to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?