PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem przekonany że oni by mieli problem z drużyną z eklapy xd
2
Jak można mieć tak dobrą kadrę na prawdę mocną a grać takie gówno na poziomie e klasy xd
6
Wspaniałe widowisko, gdybym nie wypił matę to już bym spał od 15 min
2
Póki co Araujo, gavi i termin top bezdyskusyjnie najlepsi na boisku, piękne to wygląda jak przykry Brazylijczyk nic kompletnie nic zrobić nie może XD
2
@Colon Ale to były czasy… oczy się pocą
0
Battlefield 2042 opinie ?
0
Kto zagrał gorzej ? Gundo czy Oriol ? I jeden i drugi to póki co nieporozumienie…
5
@FanBarcYxD imo pierwsze 2 wiadomo top, 3 i 4 też wysoki poziom jak dla mnie tylko ten 5 taki se :/
0
@KamQiX to właśnie jest niepojęte przez ludzi prawdopodobnie
27
Jak można cieszyć się z wygrania Lewicy, przecież to jest najgorsze możliwe zło xd
1
@Gwyn Marzenie na daily car :3
2
Najlepsza apka do nauki hiszpańskiego, tak żeby powiedzmy 15-30min przed snem posiedzieć i coś tak pouczyć się ?
1
Roberto jak zerwał xD
2
@LjakRoberciik co racja to racja… to były dobre czasy
2
@Comfortable_ bez kitu Hahaha
0
@Nazio_87 zależy jak mocno 2-4tyg
1
Po raz kolejny warto podkreślić występ Gaviego który od kilku spotkań prezentuje TOP poziom.
7
Warto zwrócić uwaga na świetna dyspozycje Gaviego, mvp na te chwile
2
@MarcepanowyKsiaze dokładnie tak jak mówisz, drugie dno
5
@DaPidejpi ja w tym roku dokładam do interesu bo przez tych skur… wszystko na skupach tanie..
0
@FCB_dimiC Ciężko powiedzieć bo w play firmowo kilka numerów na jeden abonament jest
0
Jaki kolor iPhone 15 pro wam przypadł do gustu ? Nie idzie zdecydowac szczerze mówiąc, czarny bym wziął ale teraz mam czarny
1
Ale emocje na f1 masakra
0
5 odcinek ahsoki, opinie?
0
Albicelestes gdzieś puszczają ?
0
@kiper09 tak bo już 13 pro mi baterie słabo trzyma a i tak umowę muszę przedłużyć wiec biere
0
@TheNekro94 jak dla mnie tez :d
0
@qbuteq No tak ale chodzi o porównanie jaka to jest abstrakcja
0
@MesQueUnClub_87 samochodu za 1000zl nawet nie warto ogłaszać bo niech z 2mies się nie sprzeda i 1/5 wartosci auta xd
2
Ogłoszenie na OtoMoto na miesiąc kosztuje 130zl jprdl…