0

Jestem przekonany że oni by mieli problem z drużyną z eklapy xd

2

Jak można mieć tak dobrą kadrę na prawdę mocną a grać takie gówno na poziomie e klasy xd

6

Wspaniałe widowisko, gdybym nie wypił matę to już bym spał od 15 min

2

Póki co Araujo, gavi i termin top bezdyskusyjnie najlepsi na boisku, piękne to wygląda jak przykry Brazylijczyk nic kompletnie nic zrobić nie może XD

2

@Colon Ale to były czasy… oczy się pocą

0

Battlefield 2042 opinie ?

0

Kto zagrał gorzej ? Gundo czy Oriol ? I jeden i drugi to póki co nieporozumienie…

5

@FanBarcYxD imo pierwsze 2 wiadomo top, 3 i 4 też wysoki poziom jak dla mnie tylko ten 5 taki se :/

0

@KamQiX to właśnie jest niepojęte przez ludzi prawdopodobnie

27

Jak można cieszyć się z wygrania Lewicy, przecież to jest najgorsze możliwe zło xd

1

@Gwyn Marzenie na daily car :3

2

Najlepsza apka do nauki hiszpańskiego, tak żeby powiedzmy 15-30min przed snem posiedzieć i coś tak pouczyć się ?

1

Roberto jak zerwał xD

2

@LjakRoberciik co racja to racja… to były dobre czasy

2

@Comfortable_ bez kitu Hahaha

0

@Nazio_87 zależy jak mocno 2-4tyg

1

Po raz kolejny warto podkreślić występ Gaviego który od kilku spotkań prezentuje TOP poziom.

7

Warto zwrócić uwaga na świetna dyspozycje Gaviego, mvp na te chwile

2

@MarcepanowyKsiaze dokładnie tak jak mówisz, drugie dno

5

@DaPidejpi ja w tym roku dokładam do interesu bo przez tych skur… wszystko na skupach tanie..

0

@FCB_dimiC Ciężko powiedzieć bo w play firmowo kilka numerów na jeden abonament jest

0

Jaki kolor iPhone 15 pro wam przypadł do gustu ? Nie idzie zdecydowac szczerze mówiąc, czarny bym wziął ale teraz mam czarny

1

Ale emocje na f1 masakra

0

5 odcinek ahsoki, opinie?

0

Albicelestes gdzieś puszczają ?

0

@kiper09 tak bo już 13 pro mi baterie słabo trzyma a i tak umowę muszę przedłużyć wiec biere

0

@TheNekro94 jak dla mnie tez :d

0

@qbuteq No tak ale chodzi o porównanie jaka to jest abstrakcja

0

@MesQueUnClub_87 samochodu za 1000zl nawet nie warto ogłaszać bo niech z 2mies się nie sprzeda i 1/5 wartosci auta xd

2

Ogłoszenie na OtoMoto na miesiąc kosztuje 130zl jprdl…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?