PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelona97 Terry O’Quinn (John Locke, LOST)
Zagrane genialnie moim zdaniem.
0
@Fenelon A co to fifa?
0
Słuchawki bezprzewodowe douszne tak do około 200-250zl? Na pół roku potrzebuje póki telefonu nie zmienię :/
0
Ktoś chętny na meczyk w fifke ps4?? :D
Dodawać nick : AbiiusS
0
Griezmann jak Griezmann, ale Pedri to tragedia znowu ;)
0
Jest wgl jakaś możliwość żeby obejrzeć the mandalorian? Zaraz mi nerwy puszcza... :(
4
@msmsms
Rozumiem, że o ten chodzi? :D
0
Pany nowe koreczki potrzebuje, gdzie najlepsze ceny i najbardziej wiarygodne? :3
0
Leo 5min na boisku a już ciężko oddycha a wy chcecie żeby on presowal... :/
0
@Uukasz_93 rozumiesz ze w la lidze jest limit numerów i musiał ktoś te 9 dostać?
0
Aaaaalee teraaaz! :D
0
Danilo jaki on jest tragiczny... XD
0
Powiedzcie mi jak to jest
Jakby chciał iść jednak na studia to mogę teraz jakoś się jeszcze zgłosić czy coś, czy muszę rok czekać teraz?
0
@mr_robot co ty pierdolisz że tak powiem? Xd
11
https://zapodaj.net/a99b042e64fa8.jpg.html
:D
1
Dembele jak Dembele, ale Riqui nie poszedł na wypożyczenie... a to oznacza cały sezon na ławce.... Ehhh
Szkoda mi tego chłopaka :(
2
@culesjasiules Pewnie to że grali w 10 i nie było miejsca? Xd...
0
@LeoMessi1994 Wysoki poziom jak zresztą zazwyczaj w jego wykonaniu :)
0
Płakałem ze smutku po oficialnym ogłoszeniu Pana z 7 i nadal chce się płakać ;)
0
Kanonierzy / 1.5+ da radę? Ostatnie na kuponie :P
1
Pier... Marsylia :)
1
Podzieli się jakas miła dusza linkiem? :3
0
@TheNekro94 1614 bije każdy traktor na głowę ;)
0
Top 3 najlepiej brzmiące silniki waszym zdaniem? :3
Moim :
1. S85 V10 bmw
2. stare amerykańskie V8
3. 2JZ
0
Lepiej założyć własną działalność w Polsce czy wyjechać pracować za granicę?
Liczę na sensowne wypowiedzi bo to ważne dla mnie..
10
Na TVN leci Poranek Kojota
Polecam tego hiciora :3
0
Jakiś kuponik pewny dziś? Żeby w końcu się odkuć...
Liczę że ktoś wskaże mi drogę :3
1
Już nigdy nie dam na kupon polskiej ligi, obiecuję z ręką na serduszku...
Miało być ez 6 stówek, ale legła.... ;)
0
Salah co by nie mówić też słabiutko :/
3
VVD XD
To niezły najlepszy stoper na świecie..