0

@barcelona97 Terry O’Quinn (John Locke, LOST)
Zagrane genialnie moim zdaniem.

0

@Fenelon A co to fifa?

0

Słuchawki bezprzewodowe douszne tak do około 200-250zl? Na pół roku potrzebuje póki telefonu nie zmienię :/

0

Ktoś chętny na meczyk w fifke ps4?? :D
Dodawać nick : AbiiusS

0

Griezmann jak Griezmann, ale Pedri to tragedia znowu ;)

0

Jest wgl jakaś możliwość żeby obejrzeć the mandalorian? Zaraz mi nerwy puszcza... :(

4

@msmsms


Rozumiem, że o ten chodzi? :D

0

Pany nowe koreczki potrzebuje, gdzie najlepsze ceny i najbardziej wiarygodne? :3

0

Leo 5min na boisku a już ciężko oddycha a wy chcecie żeby on presowal... :/

0

@Uukasz_93 rozumiesz ze w la lidze jest limit numerów i musiał ktoś te 9 dostać?

0

Aaaaalee teraaaz! :D

0

Danilo jaki on jest tragiczny... XD

0

Powiedzcie mi jak to jest
Jakby chciał iść jednak na studia to mogę teraz jakoś się jeszcze zgłosić czy coś, czy muszę rok czekać teraz?

0

@mr_robot co ty pierdolisz że tak powiem? Xd

11

1

Dembele jak Dembele, ale Riqui nie poszedł na wypożyczenie... a to oznacza cały sezon na ławce.... Ehhh
Szkoda mi tego chłopaka :(

2

@culesjasiules Pewnie to że grali w 10 i nie było miejsca? Xd...

0

@LeoMessi1994 Wysoki poziom jak zresztą zazwyczaj w jego wykonaniu :)

0

Płakałem ze smutku po oficialnym ogłoszeniu Pana z 7 i nadal chce się płakać ;)

0

Kanonierzy / 1.5+ da radę? Ostatnie na kuponie :P

1

Pier... Marsylia :)

1

Podzieli się jakas miła dusza linkiem? :3

0

@TheNekro94 1614 bije każdy traktor na głowę ;)

0

Top 3 najlepiej brzmiące silniki waszym zdaniem? :3
Moim :
1. S85 V10 bmw
2. stare amerykańskie V8
3. 2JZ

0

Lepiej założyć własną działalność w Polsce czy wyjechać pracować za granicę?
Liczę na sensowne wypowiedzi bo to ważne dla mnie..

10

Na TVN leci Poranek Kojota
Polecam tego hiciora :3

0

Jakiś kuponik pewny dziś? Żeby w końcu się odkuć...
Liczę że ktoś wskaże mi drogę :3

1

Już nigdy nie dam na kupon polskiej ligi, obiecuję z ręką na serduszku...
Miało być ez 6 stówek, ale legła.... ;)

0

Salah co by nie mówić też słabiutko :/

3

VVD XD
To niezły najlepszy stoper na świecie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?