Hawajczyk
Dołączył/a: październik 2015
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 Oczywiście, ale Lusito rządził nie tylko u boku Messiego - potrafił przecież ciągnąć Liverpool w pojedynkę, brylować w Ajaxie czy w kadrze narodowej.
0
Czy nie uważacie, że Lewandowski jest w pewien sposób ograniczony piłkarsko/niespełniony/niezdolny do przekroczenia pewnego pułapu pod względem osiągnięć? Niby strzela masę bramek (również w LM), król strzelców ligi niemieckiej, najlepszy strzelec Bayernu, ale jeśli popatrzeć na zdobycze na europejskim czy też światowym podwórku to wypada dużo słabiej. Popatrzmy dla przykładu na Suareza: 2x złoty but, król strzelców 3 lig, liga mistrzów, najlepszy zawodnik Copa America i także wygrana w CA, sukcesy na mundialu i niezły dorobek bramkowy, a oprócz tego bajeczne bramki, charakterystyczny drybling, asysty, legendarny już tercet MSN. Mam wrażenia, że gdy przychodzi jakiś ważny moment to nasz Robert gaśnie czy też może nie ma szczęścia. Moim zdaniem Lewy przespał moment, w którym mógł zdecydować się na transfer do innego zespołu i wskoczyć na wyższą półkę.
0
Czy w naszej Polszy (a najlepiej w Kielcach) są w ogóle jakieś sklepy z koszulkami piłkarskimi, na których widnieją nazwiska piłkarzy? Oczywiście nie mam na myśli oficjalnych kompletów za duże sumy, ale proste stroje, "niemal" oryginalne, niczym z bazioka jeszcze z dziecięcych czasów - tak do stówki :D Za cholerę nie mogę znaleźć, a mam hopla na punkcie takich koszulek, na samą myśl cieszę się jak małe dziecko. Jak byłem w Chorwacji czy San Marino to wszędzie je można było dostać, a tutaj nic :(
2
@Messibestplayerintheworld Podziwiam za wiarę w chłopaka, ale muszę zapytać: Kogo mamy? Kto to w ogóle jest Todibo w porównaniu z De Ligtem - nastolatkiem, który mając 19 lat i opaskę kapitańską, liderował w starciach z najlepszymi w Lidze Mistrzów, Eredivisie i kadrze Holandii.
0
@fcbheroes Malcom mimo pozycji boiskowej, lekko nie pasuje do tego grona :D
0
@INF3RN0 Wielkie dzięki :D
0
@zadafcb Dzięki bardzo :D
0
Wie ktoś może, czy centrum rekrutacji AGH jest otwarte w sobotę? Jeśli tak to w jakich godzinach?
0
@salandrill2 Zazwyczaj zasypiam o północy, by o 5:15 wstać na 6 do roboty :(
3
@Blomqvist Wówczas mieliśmy prawdopodobnie dwóch najlepszych pomocników w historii futbolu, jednego z najlepszych defensywnych w historii, GOATa u szczytu formy, dla mnie najlepszego prawego obrońcę w historii futbolu, absolutną legendę i kapitana Puyola, a do tego wszystkiego oczywiście genialni zawodnicy jak Villa, Abidal, Pique, Pedrito czy nawet Keita. Trafił się wyjątkowy okres i to był przywilej, że mogliśmy cieszyć się taką Barcą.
0
@LeoKrol Na takie gorące dni to Grodziska White IPA - bardzo smaczne, dobre jakościowo i do tego tanie piwko. Jeśli chcesz natomiast spróbować jakichś craftów to masz duuuuużą paletę wyboru. Na początek polecam Misty z Trzech Kumpli. A ze zwykłych bronxów to może Żywiec Biały, APA Żywiec, Książęce Jasne Pszeniczne.
2
@Bord Chłopie Messi 10 lat temu już był zaliczany do tzw. elity, cała masa znanych piłkarskich osobowości uważa go za najlepszego piłkarza w historii futbolu, zdecydowana większość stawia Leo wyżej niż Cristiano, a Ty się zastanawiasz, jak Messi będzie postrzegany w przyszłości? xD
0
Czy ktoś z komentujących w ogóle zauważył, że Jordi Roura mówi o sekcji młodzieżowej, którą akurat się zajmuje? To prawie w ogóle nie ma przełożenia na rzeczywistość seniorskiej drużyny, dotyczy konkretnie jego teamu młodzików.
1
@ctid Propsy za Trailer Park Boys :D
1
@Ronaldinho10_ Daj namiary na ten lumpeks, chętnie kupię :D
1
@SuperPatsonFCB W ogóle tutaj to czasami jakieś internetowe przedszkole albo ludzie wyzuci z szacunku do drugiego człowieka się wypowiadają. Jak można tak jechać po Suarezie? Chłop przez tyle lat poświęca się dla klubu, wygrał wszystko, sprawił nam kupę radości, zawsze daje od siebie wszystko w meczach, ale oczywiście jakiś janusz musi się przypruć o ekspresję Luisito na boisku, nie może pojąć, że to są czyste emocje.
4
@PanPawelFcb To chyba nie działa w ten sposób.
0
@Veb1233 Cillessen zbakany, nawet nie wie gdzie jest :D
0
@Nano22 Pamiętam tę sytuację, ale czy na pewno bramkarz nie może wykonywać autów? Wiem, że wówczas Iker koszmarnie wykonał wrzut, natomiast zasady nie kojarzę.
0
@escarabajo Ronaldo z Barcelony (rok gry) był nieporównywalnie lepszy od Henrego z Barcelony. Francuz swoje triumfy święcił jeszcze w Arsenalu, do nas przyszedł już na dość stare lata.
4
Jeśli chodzi o sytuację Luisito - ewidentnie wskazywał na rzut karny, to raczej oczywiste, tak ekspresyjnie nie sygnalizuje się rożnego. Nie ukrywam, że to bardzo zabawna sytuacja, natomiast w 100% rozumiem Suareza, bo sam tak kiedyś zareagowałem na meczu. W pewnym momencie nad człowiekiem biorą górę emocje i adrenalina, zapominasz się i dopiero 2 sekundy po wydarzeniu zdajesz sobie z tego sprawę :D
0
@AdrianGajewski2005 Tak naprawdę to w pewnym momencie tak to wyglądało - gdy Dembele złapał super formę, a Arthur był w pełni zdrowy. Potem wszystko się posypało.
0
@Stoiczkow Tu się w pełni z Tobą zgadzam, Barca juz od jakiegoś czasu nie potrafi realnie odpowiedzieć na boisku na grę jakiegoś trudniejszego przeciwnika, który stosuje konkretną taktykę.
0
@Stoiczkow Zacząłem temat tutaj, gdyż wiem, że mój tekst trafi do dużo większej liczby osób, pod artykułami( odkąd powstała La Rambla ) po prostu wypowiada się tylko niewielka część naszej barcelońskiej społeczności. Poza tym po prostu, przynajmniej według regulaminu, nie ma żadnych przeszkód mu temu. Chciałbym się również, przynajmniej po części, nie zgodzić z twoją opinią. Lionelowi owszem zmieniała się pozycja i rola na boisku, ale nie wynikało to moim zdaniem z wielkich przetasowań taktycznych, a po prostu z wieku piłkarza. Jak Messi był jeszcze młodym gówniarzem, bez takiej renomy, po prostu biegał więcej, wykazywał większe zaangażowanie i grał bliżej prawej strony. Teraz jest już dojrzałym zawodnikiem i inaczej rozkłada siły, ot zagadka. Nam potrzebny jest drugi wiatrak na skrzydle i stabilizacja w pomocy - wtedy będą się nas bać.
0
@Pressinho No masz rację, wtedy na każdej pozycji mieliśmy najlepszego zawodnika z możliwych i Leo mógł sobie z dużą swobodą prowadzić grę gdzie chciał, nie martwiąc się jednocześnie o inne pozycje.
0
@Terminatorexi12 No wiadomka, Barca wówczas grała kosmiczny futbol i przy odrobinie szczęścia można było wygrać nawet i 4 ligi mistrzów z rzędu. Na pewno nie byliśmy wtedy gorsi od innych drużyn, a nawet więcej, w każdym spotkaniu dominowaliśmy przeciwnika.
0
@Nano22 Leo zawsze był po prostu Leo Messim, grał gdzie chciał i robił to, na co pozwalał mu jego geniusz (w pewnym momencie grał jak jednoosobowa armia). Po prostu Barca w latach 2008-2012 to perfekcja, magia, doskonałość futbolowa, genialni zawodnicy na każdej pozycji - dlatego też wygraliśmy wówczas 2 LM.
2
Szczególnie Guardiola nie pozwalał grać Messiemu tak jak ten chce, gdy Leo brał piłę na środku boiska w półfinale Ligia Mistrzów, mijał białe pachołki jeden po drugim i na końcu ładował bramę :D
25
Przysięgam, że nie obejrzałem jeszcze meczu Otamendiego, w którym nie zrobiłby jakiegoś numeru, a to podanie do przeciwnika podczas wyprowadzania piłki, a to znowu karniaczek, potem jakieś czerwo, innym razem chamskie zachowanie. Może jestem złośliwy, ale dla mnie chłop jest mega elektryczny.
0
@BarcaFanFilip Chętnie bym odpowiedział na twoje pytanie, ale oglądam tę drużynę pierwszy raz :D