Następny mecz:  Borussia  -  Barcelona     ·  Wtorek, 17 września 21:00  ·  1. kolejka Liga Mistrzów , Gr. F Polsat Sport Premium 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

15 września 2018

Dni w serwisie

365

Liczba komentarzy

633

Ocena komentarzy

+1017

Najlepiej oceniane komentarze
  • AdrianGajewski2005

    Liga Mistrzów 2008/2009: Real odpada w 1/8, 4 angielskie drużyny w ćwierćfinałach, Barca w 1/8 gra z Lyonem, Barca wygrywa Ligę Mistrzów.

    Liga Mistrzów 2018/2019: Real odpada w 1/8, 4 angielskie drużyny w ćwierćfinałach, Barca w 1/8 gra z Lyonem, "If you know, what I mean…".

  • AdrianGajewski2005

    Zastanawia mnie czemu osoby w moim wieku zachwycają się takimi personami, jak Kruszwil? Myślę, że to już powoli staje się wręcz problemem społecznym. Obejrzałem sobie kilka jego filmików i nie rozumiem czym tu się podniecać? Chyba oczywistością jest, że to prowokacja i gość sobie wszystko wypożyczył, jednak żeby to chociaż było śmieszne, a to jest po prostu żałosne. "Siema, jestem Marek, dziś będziemy..." i po kilku zdaniach przerywa mu Kamerzysta, albo ktoś inny, filmik schodzi z tematu i w ogóle. Nie wiem, czy młodzieży serio się to podoba, czy oglądają to, bo ich koledzy także to robią i nie chcą być "odludkami". Ja tego nie oglądam, bo większość tego typu materiałów mi się nie podoba i wolę być sobą! :)

Ostatnie wystawione oceny

1. kolejka La Liga Piątek, 16 sierpnia 21:00 Transmisja: Eleven Sports 2

Gorące tematy