Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gracjan1234 okienko transferowe jest zamknięte, więc w lato.
7
To tak jak nie wiesz nic o trenowaniu. Marnujesz potencjał Barcy B ;)
0
@shaun źródło? Bo takie podawanie bez źródła jest nic nie warte.
0
@shaun to podaj mi prawdziwe jak masz i skoro sprawdzałeś.
0
@GeraltzKatalonii gdyby to był przeciętny piłkarz Ligue, to bym się zgodził, ale od Messiego trzeba wymagać więcej.
3
@Woland10 w punkt. Czekałem na opinię tego niezależnego eksperta.
1
@escarabajo najpierw niech to zrobi. Póki co jest nieciekawie, patrząc ogólnie.
8
Porażająca statystyka. Fatalnie wygląda póki co przygoda Leo w PSG.
https://x.com/TypicalCr7/status/1500231149678907398
1
@Sau_Ron łamanie finansowego fair-play (plucie w zasadzie na ten martwy dla nich przepis), wybujałe ego prezesa, zbiór gwiazdeczek w składzie pokroju Icardiego, Neymara czy di Marii (żadnego z wymienionych nie trawię).
4
@Sau_Ron gdybym miał wypisać wszystkie powody, przez które ich nie trawię, to wypisałbym tusz w klawiaturze.
0
@macio_944 w ogóle oglądanie PSG w ligue podchodzi pod masochizm nieco. Chyba, że jest się kibicem.
0
Ale strzelają dzisiaj.
0
Ładnie mu siadło.
1
@Coutinho007 Zizou to Pan Trener akurat. Niesamowicie się cieszyłem jak odchodził.
1
@Coutinho007 prawda jest taka, że słusznie xD Ancelotti to jest straszny beton. Dziwię się, że nadal się na niego nabierają.
4
Dzięki Bogu, że Zidane wolał Carvajala od Hakimiego. Nie zapomnimy Ci tego Zizou.
2
Ledwie odpaliłem, a tu już 1:0 dla Sociedad. Piękna sprawa.
1
@VamosGirl przecież on tu nawet nie przyjdzie.
1
@Kluivert_P nie trawię tego typa. Nigdy go nie lubiłem.
5
W końcu! Podać sobie ręce na pożegnanie, podziękować za lata gry w klubie i pokazać gdzie drzwi.
A kłamstwa z obniżką pensji nie wybaczę ;)
69
Otwieramy szampany Panowie! :D
0
No i klasa. Mądry ruch.
2
@tomek8756 no jeśli masz HDD, to na pewno.
23
@Gavinho Valverde to i tak był Pan Trener w porównaniu do tych wynalazków po nim.
14
Niedziwne. Z całym szacunkiem do Duńczyka, ale niech sobie klubu szuka, nawet Luuk go zjada.
2
Ronald "każdy dookoła winny tylko nie ja" Koeman
13
No i Roman Abramowicz wyszedł na końcu z twarzą. Piękny gest z tą fundacją.
0
@FCBurnley nadal top, patrząc na to co zrobił do tej pory ;)
10
@MarioVeB! ostro o samym sobie.
7
Alemany jak zawsze top.