Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
1 gol w lidze i już niektórzy go tu chcą xD Pożegnać po sezonie i tyle. Trzeba się szanować.
3
Bramka piękna, ale i tak niech pakuje walizę w lato. Nie przekona mnie już.
2
No i tyle było gwizdów xD
10
Te gwiazdy to taka żenada.. Sam mam dość tego pajaca w tym klubie, ale jak już gra to należy go wspierać, a nie deprecjonować.
0
@SinMistico zmień już płytę. Najeżdżasz na typa co chwilę.
5
Nie no Torres... Aubameyang by to trafił.
0
Już się zaczyna chamska gra w kości.
3
Przeciętny mecz Alvesa. Dest o wiele lepiej sobie radzi
19
@Kitek1640 Każdy ma prawo gadać o czym chce.
7
To niezły szrot z Arsenalu
0
Torres strzał imienia Ousmana Dembele
5
Gavi zabrał asystę Ferranowi
1
@Rewolucja123 Ty nawet nie udajesz z tym bronieniem Busquetsa. On by samobója strzelił i byś go obronił.
3
Ahhh nie mogę się doczekać, aż Super Liga wykopie grób FIFIE i UEFIE. Szkoda, że rok temu się nie udało.
33
Taka prawda.
21
Dokładnie. Ale łeee to przecież Super Liga zła.
4
@FCMichalo powinien jeszcze dodać "Fuck FIFA" na koniec.
7
FIFA właśnie potwierdziła tylko jak bezczelną, skorumpowaną i bandycką organizacją mafijną jest. Nikt o zdrowych zmysłach już nie powinien mieć żadnych wątpliwości.
Oby Super Liga wykopała im piękny grób.
3
Kepa to jest mem.
0
@Kgorecki2500 zaorać tę bandę mafijnych bandziorów. Super Liga niech zrobi z nimi porządek
5
@MesQueUnClub96 rosyjskie co? Zaraz to nie będzie niczego. I bardzo dobrze.
5
@Kusco15 shackowali telewizję, zamieniając propagandowe programy na filmy, przedstawiające co się dzieje na Ukrainie, odcięli gaz w jednej z rosyjskich firm.
Wyciekły wszystkie dane z bazy rosyjskiej, nie pamiętam czego dokładnie dotyczyły, przechwycili rozmowę militarną rosji.
A to dopiero początek, jak zapowiadają.
62
Wypowiedzenie rosji cyberwojny to najlepsze co mogło się stać. Nikt nie cierpi fizycznie, nikt nie ginie z powodu akcji Anonymous, a każdy odczuwa na własnej skórze skutki ich działań. Uderzają w czułe punkty. Wielkie brawa dla tych ludzi.
6
Sevilla pozamiatała. Pora na nas, by wskoczyć na 3 miejsce :)
1
Ale Sevilla jedzie z Betisem. Oby to wygrali.
0
@NaFazieHitman Morawiecki mega dzisiaj imponuje.
25
To co robi Anonymous to mistrzostwo świata. Wielki szacunek dla ich pracy.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
@daniel32778 Bartomeu się skompromitował w sferze nieistotnej, jaką jest piłka nożna, a Korwin się kompromituje w polityce, która chcąc nie chcąc jest istotna.