Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Ferran. Już myślałem, że nie wpadnie xD
0
Nie no chłopy dziś by miały 2 vs 1 na bramkarza i tak by nie strzelili.
6
Nie no jak to nie jest faul to ja już nie wiem co nim jest.
2
Dembele wszystko robi na pałę. Niesamowicie niechlujny pilkarz.
2
Ferran... Takie coś trzeba strzelić
7
@Roobo słabe, jak forma tego bramkarza.
0
Świetna akcja Ferrana. Szkoda, że nikt nie wykończył.
0
Szkoda, że Alves nadal na boisku. Powinien zejść.
1
@don'T.R.I.P.e a do tego De Jong, który postanowił nie strzelić na pustą bramkę.
1
Dest za Alvesa, przesunąć Gaviego do pomocy zamiast De Jonga, a w jego miejsce Adama.
0
@Roobo nie. Powinien to wybronić. Każdy strzał w bramkę to gol.
0
@OsamaDembele no i widać efekty na boisku, że Gaviego nie ma
3
@Roobo bo bramkarz jest od bronienia. Coś powinien wyjąć w końcu.
1
Swoją drogą Xavi też kombinuje z tym Gavim na skrzydle, totalnie go tym samym wyłączając z gry. Nie rozumiem tej decyzji
2
Brawo Frenkie za zepsucie dwóch setek ;) Nigdy mnie typ nie przekona, oby odszedł.
1
Dembele bez głowy, De Jong sabotażysta i ter Stegen tradycja. Ciężko będzie.
3
Nie no on nic nie potrafi wybronić, jak się w niego nie trafi piłką to nic nie obroni. Pedri ładna asysta swoją drogą.
17
Bramkarz oczywiście nadal nic nie daje ekstra. Trzeba szukać golkipera.
0
Dembele i Alves dramat. De Jong niewiele lepiej.
2
@blazeq czekam na dzień aż odejdzie. Nie nabiorę się na niego już.
0
De Jong dramat z tymi strzałami. Już dwie bramki powinien mieć.
0
Ale fart. Powinno być 0:1
0
@FCB24 on zawsze był flop, z pojedynczymi przebłyskami. Nic się nie zmieniło. Niech odejdzie w lato.
0
@Hubertusk w punkt
0
Póki co plan z Gavim na skrzydle się nie sprawdza. Przydałby się Adama/Torres
1
Nie wiem jak można czegoś takiego nie trafić i nie mówcie o żadnym pechu, bo profesjonalny piłkarz powinien takie z zamkniętymi oczami ładować.
1
@SinMistico jaki pech? Po prostu nie umie strzelić bramki. Nie ma usprawiedliwienia dla zmarnowania czegoś takiego. Pusta bramka była
0
Oczywiście blondyn musiał to zepsuć.
4
Mega lubię komentarz Ćwiakaly. Fajnie się go słucha i dużo merytoryki mają jego wypowiedzi.
2
@Lordzi Braithwaite, Luuk i Dembele. Po żadnym płakać nie będę, choć dla Luuka szacunek za formę.