Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam ale co mnie Neymar interesuje jak tu mowa o Messim. Brazylijczyk też dramat.
0
@AbelKabel brawo za ten mecz :) Co nie zmienia faktu, że i tak gościa nie cenię.
8
@IMBALEO nikt go za to nie ciśnie, raczej za jego postawę w drugiej połowie, czyli totalne zero. Ale wiadomo, trzeba wybielić Leo.
1
@KmN jakby grał tak jak Mbappe to owszem.
8
@Momals11 widziałeś Messiego w drugiej połowie? Ja też nie.
24
Messi zmarnowany karny w pierwszym meczu i kompromitacja w drugiej połowie w rewanżu. Bardzo słabo.
0
Nie pamiętam kiedy Messi zagrał tak fatalny mecz jak dzisiaj.
1
Dobrze, że PSG ma ciemne koszulki, to przynajmniej nie widać jak bardzo są obsrani.
2
Przykro to mówić, ale Messi nie pomógł w tym dwumeczu.
2
Pochettino to jest placek trenerski.
2
Jeszcze 400 baniek wydajcie i może przejdziecie haha xD
4
Modrić w jednej akcji zrobił więcej niż Messi w drugiej połowie.
0
Frajerstwo PSG nie zna granic.
1
Ależ wyczyścił Messiego.
2
Vinicius się podsumował xD
5
@puyol_presidend5 nie wytrzymałbym ze śmiechu.
1
@Kondziubarca następny komentarz proszę.
1
Totalnie niewidoczny Messi. Fatalna druga połowa.
4
Ter Stegen by nie miał takiego wylewu.
Factos.
0
I dlatego bramkarz powinien umieć grać dobrze nogami proste.
0
Carvajalowi się Mbappe będzie po nocach śnił.
3
Upadł i sobie głupi ryj rozwalił.
11
@GeneralXavi przede wszystkim to zupełnie dwaj inni piłkarze, więc odgórnie nie ma na to szans.
1
Bezsensio standardowo
3
@BARCA1899Messi przecież Mbappe marzy o grze w Realu. Nie wiem co Laporta miałby zrobić, żeby go przekonać do zmiany zdania, bo jak widać - kasa go nie przekona na pewno.
0
Mbappe samemu zjada całą ofensywę Realu, a Verratti - środek pola gospodarzy
1
@DaPidejpi ja bym powiedział, że Mbappe i Verratti najlepsi.
1
@Piernik oby został do końca kariery.
0
@matirix20 brawo za podanie, ale Mbappe ma taką szybkość, że wystarczyła dzida do przodu i by miał asystę ;)
4
Z Neymara to tylko nazwisko zostało. Dramat co on gra.