4

Ahhh szkoda. Brawo za akcję mimo wszystko

4

@Antimadridista~ za to porównanie masz zielonego, nie zmarnuj tego.

0

No tak naprawdę już powinna być manita.

0

@messi564 daj sobie spokój, ten gość jest uprzedzony co do Ferrana ;)

2

@arasz1819 hejterzy Ferrana dzisiaj będą mieć nieprzespaną noc.

1

@Batys dużo i pewnie to nie koniec :)

1

Nie no po co on kończy tę połowę... Chciałem sobie jeszcze pooglądać.

7

@Batys daj mu spokój, zaliczył dwie asysty :)

2

Ale go wyczyścił, szkoda.

0

@PatrychoO nie da się wszystkiego wygrać :)

2

@Batys kto wybaczył, ten wybaczył. Dla mnie nadal typ do odstrzału ;)

30

Nie do uwierzenia, że to ta sama drużyna co jeszcze w październiku grała taką srakę, że nie dało się patrzeć.

3

@AllBundy nie no Ty jesteś niemożliwy. On by hattricka strzelił i by Cię nie przekonał.

0

Ale ich jadą, neisamowite.

0

@AllBundy a strzelanie dwóch bramek?

7

Hejterzy, co sprzedawali Torresa mają dziś ciężki wieczór ;)

0

Było wiadome, że bramki wpadną przy takiej łatwości w dochodzeniu do sytuacji, brawo Ferran :)

0

Brawo Ferran, brawo Dembele! :D

1

Ależ piła Daniego.

3

@AllBundy to znaczy, że nie znasz się na piłce, z całym szacunkiem.

4

Brawo Ferran. Na spokoju :)

1

Karny? Oby tak.

6

Dembele obunożny - obie nogi równie beznadziejne.

1

@ObiektywnyKibic121 wpadnie jedna to się posypią chłopy.

2

@zodiak_10 myślę, że gość ma to w dupie.

2

@P33ck nie wiem czy nie dałbym La Liga na 3 miejsce, a Serie A wyżej. Poza tym myślę podobnie.

2

@Kgorecki2500 szkoda, że go ten rak nie wykończył jeszcze. Oby zdechł, jak najszybciej.

4

Słaby piłkarz. Nie dziwi mnie, że to akurat Bartomeu wydał na niego 31 baniek.

25

Z jednej strony dobrze, że Haaland tu nie przyjdzie, a z drugiej zajebiście.

12

Ależ podanie Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?