Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom0VeB nic nie wspomniałem o Puigu. Jestem jego ogromny przeciwnikiem. Mowa o Gavim i Pedrim i nie przez pryzmat jednego meczu. Oni go niemal zawsze zjadają.
0
@bartekvisca i dlatego powinien odejść :) Wczoraj zapomniałem, że ktoś taki jest De Jong u nas gra, bo go młodzi zjedli.
2
W Barcelonie bez zmian.
13
@Rewolucja123 może Wolves się nabierze ;)
0
@A_Gomesinho_21 po co wybierać? Lepiej zabrać obu.
9
Pan Xavi jest debeściak.
I jego mafia też jest debeściak.
32
Świetny mecz Ferrana. Oby to był początek jego formy strzeleckiej :)
2
@VamosRakieta jak zwykle zespojlowałeś i nie było co oglądać.
20
Pochwaliłbym też wejście Lengleta. Naprawdę solidny mecz.
0
@clyde dokładnie. Nic tego nie zmieni.
32
Dziwnie się to mówi, ale czuję niedosyt po wygranej 4:0
0
@panczo widziałeś jego beznadziejne i głupie straty?
22
No i Puig w ostatnich minutach pokazuje dlaczego nigdy nie będzie grał w tym klubie regularnie. Żaden gol tego nie zmieni.
1
To już Eric buta stracił, a Gavi nadal się trzyma.
6
Matko Boska Depay coś ty zrobił
11
Gavi La zabawa.
7
@Coutinho007 idealnie akurat na pożegnalny mecz.
37
Jakby to wpadło to gol sezonu jak nic.
1
@kamilo0066 jak Puig im strzelił to nie ma już większego upokorzenia.
0
Marcin wyciągnięty z szafy.
0
Gol pożegnalny :)
0
Fanboje Instagramera w natarciu pewnie :D
0
No to teraz na pewno jakieś Newcastle się skusi.
0
No to gramy w 9 teraz, może Osasuna będzie miała szansę wejść w pole karne chociaż.
5
Instagramer wchodzi. Może ktoś się na niego nabierze i go stąd wykupi.
0
Dembele oczywiście zagrał jedną zajebista połówkę, to w drugiej musi irytować na potęgę.
18
Nie mogę, że on cały czas z rozwiązanymi butami gra xD
36
Xavi sprawdza wariant grania w 10. Dlatego wchodzi Lenglet.
0
Dembele irytuje tą niechlujnością.
12
Pedri jest przezajebisty.