0

@Tom0VeB nic nie wspomniałem o Puigu. Jestem jego ogromny przeciwnikiem. Mowa o Gavim i Pedrim i nie przez pryzmat jednego meczu. Oni go niemal zawsze zjadają.

0

@bartekvisca i dlatego powinien odejść :) Wczoraj zapomniałem, że ktoś taki jest De Jong u nas gra, bo go młodzi zjedli.

2

W Barcelonie bez zmian.


13

@Rewolucja123 może Wolves się nabierze ;)

0

@A_Gomesinho_21 po co wybierać? Lepiej zabrać obu.

9

Pan Xavi jest debeściak.
I jego mafia też jest debeściak.

32

Świetny mecz Ferrana. Oby to był początek jego formy strzeleckiej :)

2

@VamosRakieta jak zwykle zespojlowałeś i nie było co oglądać.

20

Pochwaliłbym też wejście Lengleta. Naprawdę solidny mecz.

0

@clyde dokładnie. Nic tego nie zmieni.

32

Dziwnie się to mówi, ale czuję niedosyt po wygranej 4:0

0

@panczo widziałeś jego beznadziejne i głupie straty?

22

No i Puig w ostatnich minutach pokazuje dlaczego nigdy nie będzie grał w tym klubie regularnie. Żaden gol tego nie zmieni.

1

To już Eric buta stracił, a Gavi nadal się trzyma.

6

Matko Boska Depay coś ty zrobił

11

Gavi La zabawa.

7

@Coutinho007 idealnie akurat na pożegnalny mecz.

37

Jakby to wpadło to gol sezonu jak nic.

1

@kamilo0066 jak Puig im strzelił to nie ma już większego upokorzenia.

0

Marcin wyciągnięty z szafy.

0

Gol pożegnalny :)

0

Fanboje Instagramera w natarciu pewnie :D

0

No to teraz na pewno jakieś Newcastle się skusi.

0

No to gramy w 9 teraz, może Osasuna będzie miała szansę wejść w pole karne chociaż.

5

Instagramer wchodzi. Może ktoś się na niego nabierze i go stąd wykupi.

0

Dembele oczywiście zagrał jedną zajebista połówkę, to w drugiej musi irytować na potęgę.

18

Nie mogę, że on cały czas z rozwiązanymi butami gra xD

36

Xavi sprawdza wariant grania w 10. Dlatego wchodzi Lenglet.

0

Dembele irytuje tą niechlujnością.

12

Pedri jest przezajebisty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?