Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele to jest katastrofa. Dobrze, że od lata już go tu nie będzie
2
@arasz1819 nie że jest Holendrem, tylko zagrał słaby mecz. I mówię to jako jego zwolennik, żebyś sobie nie myślał ;)
5
Dembele niesamowicie irytujący. Wszystko traci.
0
Już to w bramce widziałem.
0
Depay katastrofa. Aubameyang must-have.
0
Czemu on nie strzelał z pierwszej?
1
Bezobjawowa pierwsza połowa.
17
I nie wiem w czym Penia jest gorszy od Ter Stegena..
1
@Coutinho007 Griezmanna za takie coś smarowali co chwilę, a pupil Frenkie jest broniony.
1
@Coutinho007 niech odejdzie w końcu :)
0
Xavi nie trafił ze składem coś. W drugiej muszą korekty wjechać.
0
@arraco to wyłącz ;)
0
Dobry strzał, jeszcze lepsza interwencja. Ter Stegen by puścił.
1
@talizmo xD (znaki)
0
@VandaI też go nie doceniałem. Myślałem, że poza szybkością i mięśniami nic nie zaproponuje, ale się pomyliłem.
6
Niesamowity jest Adaś jeśli chodzi o drybling. Bestia
0
Adaś terroryzuje obrońców Galaty.
4
@socha on to się nadaje tylko jak z ławki wchodzi, od pierwszych minut jest niechlujny, chaotyczny i bezużyteczny.
1
@DonAndrzejos niech już nie wraca w tym sezonie, jak ma zagrać jeden mecz i się połamać znowu na pół roku.
1
@agaFCB to jest obraza dla tego numeru, że taki pimpek jak Puig go nosi.
8
Potrzebował 4 trenerów, żeby zrozumieć, że jest cienki i nie ma czego szukać w tym klubie.
4
@Kamiloza91 Lewandowski.
2
@Transu96 fakt niezaprzeczalny, podobnie jak to, że nie przystoi mu taka seria.
26
Straszna lipa. Totalnie nie przystoi mu taka seria.
3
@Transu96 szkoda to kibiców, którzy nawet na stadion nie mogą wejść.
0
@AmigoBlancos nie dość, że cienki jak dupa węża, to jeszcze się nie potrafi do błędu przyznać.
0
@Hanok nie no jak to był dobry mecz Messiego to serio obniżyliście mu standardy. Gdyby nie nazywał się Messi to byście po nim jechali równo.
0
@Gorantores stare, znałem.
7
@Rastafarnianin niech zagra mecz pożegnalny i zamknijmy ten rozdział.
2
@jeyx77x xD (15 znaków)