0

Vinicius już się nastawia na Mbappe w Realu i stąd takie podanie.

9

@PodkarpackiKibic bez przesady. Leo w wieku Mbappe już złote piłki odbierał.

0

Messi wypada blado w porównaniu do Mbappe. Francuz ciągnie całe PSG.

3

Nawet jakby ten Haaland rzeczywiście do nas trafił to i tak jest minimum półka niżej od Mbappe. Będzie z nami jechał od przyszłego sezonu jak nic.

0

No to teraz po meczu.

0

Bardzo niemrawy Hakimi. Nie tego się po nim spodziewałem. W Paryżu grał o wiele lepiej.

9

Bezsensio może i na Celtę czy Granadę daje radę, ale jak przychodzi do poważnego grania to typa nie ma.

0

No i po dwumeczu.
Edit: Spalony.

3

Ależ było blisko. Świetna akcja.

5

Verratti jest zajebisty. Szkoda, że nigdy do nas nie trafił.

0

Dziwi mnie, że 36-letni Modrić jeszcze dycha. Cały sezon go zajeżdża Ancelotti. Ma końskie zdrowie.

0

@tomcias10 najważniejsze, że nie gra w Barcelonie i mi wystarczy ;)

1

Neymar syndrom trzydziestki u Brazoli. W żadnym stopniu nie przypomina siebie sprzed lat.

4

Real 10 minut pobiegał i im wystarczy grania.

6

@Guess mamy 2022 rok, a ludzie dalej się czepiają Messiego, że człapie xD

9

Przerażająca jest perspektywa grania przeciwko Mbappe w przyszłym sezonie.

0

Vinicius co się z chorągiewką bawi.

1

Ależ Mbappe ma odjazd. Niesamowita szybkość.

2

Szkoda, że obie drużyny nie mogą odpaść.

1

@AbelKabel nic jeszcze nie wygrał ;) W sezonie 14/15 też miał wygrać ligę, ale tak zajechał skład, że stracił lidera.

1

@VamosRakieta jest do tego zdolny, ale chyba nawet on nie przegra z kimś takim jak Ancelotti

2

Niech Ancelotti trenuje Real jak najdłużej :) Nie znam większego betona od tego typa.

8

@AdiKingu96 coo? xD Ty też byś odpuścił luźną ręką 80 baniek? Nawet w to nie uwierzę. Należy mu się jak psu buda, skoro prezes był debilem.

2

Bartomeu kretynem? Nowe, nie znałem.


2

@GeneralXavi ale tu nie jest mowa o wczesnych rozmowach z piłkarzami, tylko że PSG każdego chce Barcelonie podkradać. Zawsze gdzie Barcelona, tam PSG się wtrąca.

32

I potem ktoś się dziwi, że w pojedynku Realu z PSG wolę Real. Nie da się lubić tego katarskiego tworu, każdego podkradną i co gorsza nikt im nic nie zrobi.

2

@P33ck kto mógł się w sumie spodziewać, że Lukaku się okaże takim plackiem.

0

To zacznij grać na swoim poziomie. Piłkarz w takim wieku już musi być ukształtowany, a nie ciągle mieć talent.

12

To kto jest brany pod uwagę? Paweł Brożek?

0

40 baniek i go bierzcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?