Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vinicius już się nastawia na Mbappe w Realu i stąd takie podanie.
9
@PodkarpackiKibic bez przesady. Leo w wieku Mbappe już złote piłki odbierał.
0
Messi wypada blado w porównaniu do Mbappe. Francuz ciągnie całe PSG.
3
Nawet jakby ten Haaland rzeczywiście do nas trafił to i tak jest minimum półka niżej od Mbappe. Będzie z nami jechał od przyszłego sezonu jak nic.
0
No to teraz po meczu.
0
Bardzo niemrawy Hakimi. Nie tego się po nim spodziewałem. W Paryżu grał o wiele lepiej.
9
Bezsensio może i na Celtę czy Granadę daje radę, ale jak przychodzi do poważnego grania to typa nie ma.
0
No i po dwumeczu.
Edit: Spalony.
3
Ależ było blisko. Świetna akcja.
5
Verratti jest zajebisty. Szkoda, że nigdy do nas nie trafił.
0
Dziwi mnie, że 36-letni Modrić jeszcze dycha. Cały sezon go zajeżdża Ancelotti. Ma końskie zdrowie.
0
@tomcias10 najważniejsze, że nie gra w Barcelonie i mi wystarczy ;)
1
Neymar syndrom trzydziestki u Brazoli. W żadnym stopniu nie przypomina siebie sprzed lat.
4
Real 10 minut pobiegał i im wystarczy grania.
6
@Guess mamy 2022 rok, a ludzie dalej się czepiają Messiego, że człapie xD
9
Przerażająca jest perspektywa grania przeciwko Mbappe w przyszłym sezonie.
0
Vinicius co się z chorągiewką bawi.
1
Ależ Mbappe ma odjazd. Niesamowita szybkość.
2
Szkoda, że obie drużyny nie mogą odpaść.
1
@AbelKabel nic jeszcze nie wygrał ;) W sezonie 14/15 też miał wygrać ligę, ale tak zajechał skład, że stracił lidera.
1
@VamosRakieta jest do tego zdolny, ale chyba nawet on nie przegra z kimś takim jak Ancelotti
2
Niech Ancelotti trenuje Real jak najdłużej :) Nie znam większego betona od tego typa.
8
@AdiKingu96 coo? xD Ty też byś odpuścił luźną ręką 80 baniek? Nawet w to nie uwierzę. Należy mu się jak psu buda, skoro prezes był debilem.
2
Bartomeu kretynem? Nowe, nie znałem.
2
@GeneralXavi ale tu nie jest mowa o wczesnych rozmowach z piłkarzami, tylko że PSG każdego chce Barcelonie podkradać. Zawsze gdzie Barcelona, tam PSG się wtrąca.
32
I potem ktoś się dziwi, że w pojedynku Realu z PSG wolę Real. Nie da się lubić tego katarskiego tworu, każdego podkradną i co gorsza nikt im nic nie zrobi.
2
@P33ck kto mógł się w sumie spodziewać, że Lukaku się okaże takim plackiem.
0
To zacznij grać na swoim poziomie. Piłkarz w takim wieku już musi być ukształtowany, a nie ciągle mieć talent.
12
To kto jest brany pod uwagę? Paweł Brożek?
0
40 baniek i go bierzcie