Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ostatnikrwawygang nie martwiłbym się o to ;)
33
Dopiero marzec, a walec Alemanyego się widzę nie zatrzymuje. Do lata to już kadra kompletna będzie.
2
@KmN podobno jest bardzo dobry za Tuchela. Według znajomego co kibicuje Chelsea.
25
Alemany top. Stare, znałem.
7
Barcelona potwierdziła, że jest gotowa poczekać na oficjalną decyzję Cesara Azpilicuety. Oferta Barcelony leży na stole: kontrakt do 2024 z opcją przedłużenia o rok. [Fabrizio Romano]
1
@Ptasior albo po prostu nikt go nie chce, bo jest cienki ;)
0
Parodia piłkarza. Dziwi mnie, że taki klub jak Galatasaray się na niego nabrał.
26
W końcu klub na jego poziom. Dzięki za wszystko i odejdź :)
2
Ja bym go odpuścił po tych cyrkach, jakie odstawia odkąd tu przybył. Nic mnie już do niego nie przekona.
1
Z całym szacunkiem, ale ten pociąg już odjechał. Trzeba było się w 2019 zdecydować.
0
@Michu94 nie i tyle w temacie.
0
@MarioVeB! co w nim jest takiego beznadziejnego? Jest za darmo. Busquets już młodszy nie będzie i potrzeba kogoś do środka pola.
133
Zrobili to bo ich ludzie cisną. Nic to w ich kwestii nie zmienia. Nadal są grupą skorumpowanych bandziorów.
0
@D10SLEO na brawa to by zasłużyli, gdyby sami na to wpadli ;) Robią to, bo ich ludzie cisną.
1
@Bobo25 bez przesady, Alemany to kozak.
4
I tak ich pieprzyć, mówiąc delikatnie. Mafia, która powinna zostać zniszczona.
16
No i elegancko.
2
@masq jak legitny to mu zaufam
2
No dokładnie. Powinna być manita, ale zabrakło czasu.
2
Nawet Boniek potrafi napisać coś mądrego raz na jakiś czas. Aczkolwiek nie chce mi się wierzyć, że dowiedział się o tym jak to wyszło :)
8
No to czekamy :) Pora zniszczyć UEFĘ i FIFĘ.
1
@MarioVeB! grunt, żeby bandycka mafia UEFY padła :)
12
Przecież ten Real z Ancelottim to by w tym momencie trójkę do przerwy wyrwał. Na drugą by walkowera oddali.
8
To co za drużyna gra za Xaviego to kosmos. Koeman bez podjazdu nawet.
6
DEPAY PIĘKNIE. CO ZA KONCERT
7
Trzy do zera, żegnamy frajera
0
Niesamowity jest holender z tymi wejściami smoka
2
Luuk De GOAT! Brawo
1
O w końcu coś obronił.
0
Jest i raper. Pokaż co potrafisz :)