2

@Ostatnikrwawygang nie martwiłbym się o to ;)

33

Dopiero marzec, a walec Alemanyego się widzę nie zatrzymuje. Do lata to już kadra kompletna będzie.

2

@KmN podobno jest bardzo dobry za Tuchela. Według znajomego co kibicuje Chelsea.

25

Alemany top. Stare, znałem.

7

Barcelona potwierdziła, że jest gotowa poczekać na oficjalną decyzję Cesara Azpilicuety. Oferta Barcelony leży na stole: kontrakt do 2024 z opcją przedłużenia o rok. [Fabrizio Romano]

1

@Ptasior albo po prostu nikt go nie chce, bo jest cienki ;)

0

Parodia piłkarza. Dziwi mnie, że taki klub jak Galatasaray się na niego nabrał.

26

W końcu klub na jego poziom. Dzięki za wszystko i odejdź :)


2

Ja bym go odpuścił po tych cyrkach, jakie odstawia odkąd tu przybył. Nic mnie już do niego nie przekona.

1

Z całym szacunkiem, ale ten pociąg już odjechał. Trzeba było się w 2019 zdecydować.


0

@Michu94 nie i tyle w temacie.

0

@MarioVeB! co w nim jest takiego beznadziejnego? Jest za darmo. Busquets już młodszy nie będzie i potrzeba kogoś do środka pola.

133

Zrobili to bo ich ludzie cisną. Nic to w ich kwestii nie zmienia. Nadal są grupą skorumpowanych bandziorów.

0

@D10SLEO na brawa to by zasłużyli, gdyby sami na to wpadli ;) Robią to, bo ich ludzie cisną.

1

@Bobo25 bez przesady, Alemany to kozak.

4

I tak ich pieprzyć, mówiąc delikatnie. Mafia, która powinna zostać zniszczona.

16

No i elegancko.

2

@masq jak legitny to mu zaufam

2

No dokładnie. Powinna być manita, ale zabrakło czasu.

2

Nawet Boniek potrafi napisać coś mądrego raz na jakiś czas. Aczkolwiek nie chce mi się wierzyć, że dowiedział się o tym jak to wyszło :)


8

No to czekamy :) Pora zniszczyć UEFĘ i FIFĘ.


1

@MarioVeB! grunt, żeby bandycka mafia UEFY padła :)

12

Przecież ten Real z Ancelottim to by w tym momencie trójkę do przerwy wyrwał. Na drugą by walkowera oddali.

8

To co za drużyna gra za Xaviego to kosmos. Koeman bez podjazdu nawet.

6

DEPAY PIĘKNIE. CO ZA KONCERT

7

Trzy do zera, żegnamy frajera

0

Niesamowity jest holender z tymi wejściami smoka

2

Luuk De GOAT! Brawo

1

O w końcu coś obronił.

0

Jest i raper. Pokaż co potrafisz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?