13

@DonAndrzejos i bardzo dobrze. Najważniejsza jest wiara w zawodnika. Vinicius dopiero w 4 sezonie odpalił i nikt go nie skreślił.

0

@TheNekro94 nawet kretyńska bym powiedział.

0

@masa11 trzeba być niezłym ignorantem, żeby takie bzdury pisać.

0

@Murazor z tego co czytałem to do końca sezonu mu opłacają całą pensję, dopiero w przyszłym my zaczynamy mu płacić. Co nie zmienia faktu, że masterclass Alemanego.

70

Ja tylko tak przypomnę, że Arsenal nam jeszcze opłaca pensję za tego Aubameyanga. Alemany Top.

19

Jak Mati tak mówi to musi być prawda.

3

Koeman czy to Ty?

0

@Matan_Zajcev za Koemana wszystko w czapę by było pewnie.

6

Oby teraz Betis w trąbę i piękne zakończenie weekendu.

1

@IronSanHybrid obecnie to ten gościu nawet potencjału nie ma.

30

Tyle w temacie.


0

@Pilka_jest_okragla pewnie chodziło o 10km/h

2

@jeyx77x ostro o Busquetsie

11

Moriba pewnie zadowolony z odejścia :)

2

@amanter to nieźle schował.

22

Szkoda, że już się skończyło. Oglądałbym w nieskończoność

86

Świetny mecz Desta. Mega mi się podoba.

1

Adaś co ty zrobiłeś xD

2

@dux uwielbiam to deprecjonowanie Bundesligi ;)

1

Podanie prostopadłe do Luuka xD

4

Pedri nie ma litości do rywali. Co za diament.

2

O kurde zapomniałem, że Ferran nadal na boisku xD Występ imienia Antoina Griezmanna

14

"Luuk de Jong był szybszy" dziwne rzeczy się dzieją.

2

@Coutinho007 ważne, że kasa wpada ;)

1

Pedri to jest gwiazda. Zjada takiego Frenkiego na śniadanie.

3

Ajjj szkoda, mógł mieć hattricka

0

@NicoGonzalez Ty to Nico mecz graj, a nie na la rambli piszesz

0

Ale się wydarł xD

1

Nico wejście smoka.

5

Nico za Busquetsa, Adama za Dembele i jedziemy z manitą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?