Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
On potrafi cokolwiek obronić? Czy woli stać jak pachołek?
3
Ten już się zameldował. Weźcie go wywieźcie z tego klubu.
2
Mecz pożegnalny instagramera.
0
@Albatros on już dawno powinien odejść. Ten mecz nic nie zmienia, nawet jakby zagrał.
0
@Mario96w jeszcze poczekajmy. Gra dziś świetnie, ale pół roku miał dramatyczne ;)
1
@zodiak_10 Ter Stegen zepsuł humor i tyle.
18
Transparentu "Stop War" w telewizji nie pokazali, ale kretyńskie klękanie już jest ok :)
3
@Rewolucja123 xD
5
Czekam na obrońców Ter Stegena po meczu. Jestem ciekaw jaką wymówkę tym razem znajdziedzie.
0
I co to też wina słabej obrony? :)))) Bardziej stój jak słup, pajacu.
1
Kwadrans i już po meczu. Szybko te 90 minut zleciało.
0
Poczułem się przez chwilę jak za Lucho.
26
Komentarz usunięty
6
@Medium nie no to już szczyt akurat xD
17
@macio_944 i ma mental.
1
Ale wylew Vrsalijko
2
Zadałem sobie teraz pytanie jakie atuty ma Maguire i nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi. Nawet ten wzrost mu nie pomaga, bo nie umie się ustawić we własnym polu karnym.
0
Kondogbia świetny mecz rozgrywa póki co. Wszystko czyści.
1
@DaPidejpi genialne umysły myślą podobnie ;)
5
@Kidd Bielsa jest przereklamowany z całym szacunkiem do niego.
0
@Image mnie też nie.
1
@DaPidejpi ja również. Nigdy, przenigdy mnie ten typ do siebie nie przekona. Gdyby nie był Anglikiem, to nie grałby w takim klubie.
12
Oczywiście, że Felix wyprzedził Maguire'a i strzelił gola głową xD Co to jest za placek.
9
Marcin Najman jak zawsze w punkt. Można spać spokojnie.
4
Riqui Puig nie musi trenować :)
8
Jak my ich nie przejdziemy to będzie czyste frajerstwo
1
No to teraz niech tylko UE wyrazi zaniepokojenie i da pełne wsparcie Ukrainie, to się Rosja nie pozbiera.
3
@Mads no bo jest jedynym sensownym wyjściem. Kto chce się bić temu chwała i niech się bije, ale ja nie zamierzam umierać za ten kraj.
31
Widać to na boisku.
90
"Kto nie dostrzega rozwoju Barcelony, ten prawdopodobnie nie chce go dostrzec" - Tomasz Ćwiąkała
W pełni się zgadzam.