12

On potrafi cokolwiek obronić? Czy woli stać jak pachołek?

3

Ten już się zameldował. Weźcie go wywieźcie z tego klubu.

2

Mecz pożegnalny instagramera.

0

@Albatros on już dawno powinien odejść. Ten mecz nic nie zmienia, nawet jakby zagrał.

0

@Mario96w jeszcze poczekajmy. Gra dziś świetnie, ale pół roku miał dramatyczne ;)

1

@zodiak_10 Ter Stegen zepsuł humor i tyle.

18

Transparentu "Stop War" w telewizji nie pokazali, ale kretyńskie klękanie już jest ok :)

3

5

Czekam na obrońców Ter Stegena po meczu. Jestem ciekaw jaką wymówkę tym razem znajdziedzie.

0

I co to też wina słabej obrony? :)))) Bardziej stój jak słup, pajacu.

1

Kwadrans i już po meczu. Szybko te 90 minut zleciało.

0

Poczułem się przez chwilę jak za Lucho.

26

Komentarz usunięty

6

@Medium nie no to już szczyt akurat xD

17

@macio_944 i ma mental.

1

Ale wylew Vrsalijko

2

Zadałem sobie teraz pytanie jakie atuty ma Maguire i nie jestem w stanie znaleźć odpowiedzi. Nawet ten wzrost mu nie pomaga, bo nie umie się ustawić we własnym polu karnym.

0

Kondogbia świetny mecz rozgrywa póki co. Wszystko czyści.

1

@DaPidejpi genialne umysły myślą podobnie ;)

5

@Kidd Bielsa jest przereklamowany z całym szacunkiem do niego.

0

@Image mnie też nie.

1

@DaPidejpi ja również. Nigdy, przenigdy mnie ten typ do siebie nie przekona. Gdyby nie był Anglikiem, to nie grałby w takim klubie.

12

Oczywiście, że Felix wyprzedził Maguire'a i strzelił gola głową xD Co to jest za placek.

9

Marcin Najman jak zawsze w punkt. Można spać spokojnie.


4

Riqui Puig nie musi trenować :)

8

Jak my ich nie przejdziemy to będzie czyste frajerstwo

1

No to teraz niech tylko UE wyrazi zaniepokojenie i da pełne wsparcie Ukrainie, to się Rosja nie pozbiera.

3

@Mads no bo jest jedynym sensownym wyjściem. Kto chce się bić temu chwała i niech się bije, ale ja nie zamierzam umierać za ten kraj.

31

Widać to na boisku.


90

"Kto nie dostrzega rozwoju Barcelony, ten prawdopodobnie nie chce go dostrzec" - Tomasz Ćwiąkała
W pełni się zgadzam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?