0

@Murazor obraza dla Pedriego takie coś.

0

O kurde Pedri brawo!

2

@Virusk3 nie no wy już wszystko wymyślicie, byleby obronić Niemca xD

0

@kejdzi bez przesady. Sam go hejtuje, ale dziś zagrał solidnie

2

Wow, obronił. Niesamowite.

3

Jakby miał lepszą obronę to pewnie by nie puścił takiego strzału ;)

5

Obrona wiadomo, ale Ter Stegen to by dzisiaj wszystko wpuścił.

5

On potrafi cokolwiek wyjąć?

3

Ten sędzia to by jednej dobrej decyzji nie podjął bez varu. Niczego nie widzi dzisiaj.

7

Jeszcze jedna taka akcja Gaviego i trzeba będzie poważnie przemyśleć swój heteroseksualizm

2

Moriba miałeś chamie złoty róg :)

1

@BombowiecKrawczyk bo głupio jest go chwalić po tym jak się mówiło, że to szrot ;)

1

VAR to najlepsze co spotkało piłkę nożną.

1

Co za uczta dla oka, coś pięknego.

3

Ter Stegen to jest katastrofa. Trzeba szukać bramkarza. Skończyła mi się cierpliwość.

0

Wzięliśmy szrot z Arsenalu, mówili :)

1

Ale Frenkie jest irytujący.

4

@Compadre chodzi o sposób odejścia.

0

@P33ck - pewien Chińczyk w Wuhan, koloryzowanee 2019

1

@Hubsao ale Xavi nie ufa Destowi. Spodziewałem się Minguezy.

0

Desta w pierwszym składzie to się nie spodziewałem.

1

@Black_Wolf_95 o Jezu rzeczywiście xD Za dużo tych porównań Lewego z Suarezem i już na pilocie automatycznym widzę Lewandowskiego. Zwracam honor @FCBMati10

22

@Rastafarnianin ogólnie zakaz handlu w niedziele to jeden z najgłupszych przepisów jakie zostały wydane. Jak ktoś tego broni to dla mnie jest niezłym odklejeńcem.

3

@FCBMati10 nie wiem skąd te statystyki, ale obecnie Lewandowski lśni, a Suarez wygląda jak oldboy.
A o lidze mistrzów w jego wykonaniu szkoda słów. Od września 2015 roku strzelił zaledwie jednego gola na wyjeździe. To chyba najlepsze podsumowanie jego dokonań. W tym sezonie ma na koncie zawrotnego jednego gola, a w zeszłym nie trafił do siatki rywali ani razu.

10

@MontelQ to niezły ławkowicz, co miał rozegrane 36 spotkań we wszystkich rozgrywkach w zeszłym sezonie.

0

@Survier w hierarchii u Xaviego niżej od Desta jest chyba tylko Puig i Braithwaite. Nie ma co się łudzić.

2

@jq91 większej głupoty dawno nie przeczytałem xD Łykajcie dalej jak pelikany te wysrywy.

8

@RobiS po konferencji Verrattiego.

1

No i za takie frajerstwo pod bramką się płaci. Świetny strzał Asensio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?