7

Messi katastrofa, już widać że psycha zajechana po tym karnym

2

Messi to się nie nadaje do takich karnych w lidze mistrzów. Podsumowanie jego meczu póki co.

0

Carvajal co za idiota

0

W końcu dobra akcja Messiego, ale to nie wystarczy na Courtois

1

Tym się różni Courtois od Ter Stegena, że Marc by tu już dwie bramki puścił.

2

@arasz1819 mówienie, że najsłabszy to niezła odklejka, ale to na pewno nie jest jego mecz. Dość przeciętnie gra.

0

@Roobo i tak City odpadnie w ćwierćfinale/półfinale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Messi strasznie przeciętny mecz póki co. Mbappe prowadzi grę.

2

Pochettino w masce xD Współczuję

0

@Rewolucja123 a to jak w tak to wybaczone, mógł go nawet przekopać i opluć, ale to zostaje na boisku. Poza tym oglądamy piłkę nożną, a w niej boisko jest chyba najważniejsze? :)

0

@Rewolucja123 chcesz w Barcelonie typa, który groził śmiercią Albie? Nieźle :)

1

@Bagsik88 napisz to jeszcze 8 razy jak coś, bo nikt nie zrozumiał.

24

Ojoj, jak nam przykro z tego powodu :(

3

@Pilka_jest_okragla ładnie podziękować, podać ręce na pożegnanie i pokazać gdzie są drzwi :)

1

@Pawel13sz przecież jego to żaden poważny klub w Premier League nie weźmie.

25

@Songo91 doceniam poświęcenie, ale wolałbym żeby odpoczął i w pełni się wyleczył. Leki przeciwbólowe to nigdy nie jest rozwiązanie problemu.

5

I słusznie, obaj za słabi.

2

@Hubsao za tekst z asfaltem masz herba, ale nie przepierdziel na głupoty.

0

@hoeniker i potem mieszkać w kartonie.

0

@Kinginiesta tak beznadziejnie grają, że sędziowie nie mają co sędziować i przez to nie popełniają błędów proste

0

@doc tylko po co? 35 baniek za kota w worku..

6

@Messibestplayerintheworld ale dojrzały tekst. Chłop 40 lat ma i takie prostackie rzeczy gada xD

1

@Hosh dokładnie.

2

@Survier w końcu Alemany.

0

@inFLAMES i po co te wycieczki personalne, obraziłem Cię? Żałosne ;)

17

@MrPGG mam dokładnie tak samo. PSG niszczy futbol, a Real co najwyżej jest największym wrogiem na poziomie sportowym, nic więcej.

0

@inFLAMES Neymar w obecnej formie i tak nic nie da PSG. Skończył się.

2

@szkutnik91 taką samą kompilacje można złożyć o dowolnym innym zawodniku :)

6

@taris bo z największymi mogą murować i grać na kontry, a ze słabymi muszą atakować sami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?