0

@Witekk10 a Luis Figo dostaje łeb świni pod nogi.

53

Ja też przed chwilą jadłem i o tym to nikt nie napisze.

17

@Messibestplayerintheworld Alonso xD To wolę już Jordiego Albę do czterdziestki trzymać.

3

@Pawel13sz niepokoją mnie te urazy, no ale jednak Haaland to jest złota rybka na lata wśród napastników

5

@Medium bo czarnoskórzy wszystko bronią rasizmem ostatnio.

1

@Fenelon chłopie nie strasz, bo już myślałem, że się zesrało i nici z tego dealu xD

0

A szkoda. Powinien odejść po sezonie.

0

@tbas dostał wiele propozycji znacznie wcześniej i do dziś się nie dogadał ;) Zresztą, gdyby mu zależało na tym, co obiecał, już dawno by to zrobił.

1

Nadal czekamy "kapitanie" ;)

2

@Momals11 cholerny kłamca. Niech wypieprza.

7

@Gaz ale co zrobił rajd z Realem to jego, a w dodatku jest wychowankiem.

4

@pele1282 Świetny napastnik

7

@MrPGG z niecierpliwością czekam na dzień kiedy ta pokraka opuści w końcu klub. To ja już naprawdę wolę Puiga oglądać od niego.

65

No ładnie odcięło Daniemu prąd, ale przynajmniej przeprosił.

1

@Rewolucja123 no i cóż z tego? Każdy inny piłkarz w kadrze się łamał tak samo czy o co chodzi? Idąc tym tokiem myślenia Dembele też miał presezon z Koemanem i połamał się dopiero na Euro :)
Roberto nie dość, że jest cienki i jałowy, to jeszcze szklany jak widać. Nie widzę nawet pół argumentu, by go czymś obronić i zatrzymać w obecnej Barcelonie.

4

@kaamil1910 ważne, żeby już tu nie wracał. 40 baniek przed pierwszym jego meczem wydawały się abstrakcją, więc jestem zachwycony, że mogą go wykupić jak tak dalej pójdzie.

4

@Blanco16 po prostu nie pasował do Barcelony i był tutaj spalony.

0

@PatrychoO też nie rozumiem. To była oczywista czerwień.

7

@Cvzx przecież totki to największe przegrywy jakie istnieją

2

@tristan87 Bartomeu robi z gęby dupę? Nowe, nie znałem

1

@Nefir dać mu szansę odejść w spokoju :)

0

@FioletoweOczy w tej nanosekundzie jeszcze nie było.

0

@Striker dokładnie, niech go biorą w piździec, jak najdalej od Barcelony

15

@Woland10 ekspert przemówił, czekałem na Ciebie.

7

No i tym sposobem mam nadzieję, że Coutinho już tu nie wróci w lato. I jemu i nam to wyjdzie najlepiej.

8

No i pięknie, może Aston Villa wyda na niego te 40 baniek :)

0

@Limaker największy syf jaki może być. Totalnie niewarty swojej ceny.

3

@Limaker PC składak > laptop > gotowiec

9

@Pawel13sz to akurat na plus. Służby medyczne w tym klubie to jakiś żart

25

Piękny news ahh :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?