0

@Tibu z nim się nawet nie da, bo nie potrafi odpowiedzieć jak mu brakuje argumentów ;)

21

@DLFCB Fabian był i jest nadal świetnym i nieco niedocenianym bramkarzem.

2

@Mixtape nie no ale mając taką sytuację w tabeli jak dziś nie wygramy to będzie czyste frajerstwo.

4

@MarioVeB! No a powiedz co jest złego w tym, że zawodnik x przychodzi dla trenera y? Wielu piłkarzy przychodzi na przykład dla Guardioli do City i czy to coś złego?
Bo ja rozumiem, że można nie lubić jakiegoś piłkarza, ale totalnie nie ogarniam co złego jest w tym co wymieniłem.

4

Sto lat i powrotu do formy :)

0

@Mroziu no i tego nie powiedziałem nigdzie.

0

@Mroziu tego nie powiedziałem. Potwierdziłem jedynie fakt, któremu zaprzeczyć nie możesz.

1

@Hubsao właśnie przeczytałem xD Ale dzięki.

0

Witam, obstawiał ktoś już Barcelonę z tego bonusu z kursem 50.00?

43

Ancelotti to taki trener, którego zatrudniasz jesienią i zwalniasz na wiosnę.

1

Jak zepsuć 2 setki w mniej niż minutę

0

@Mroziu ? bo mówię prawdę?

5

@normasubiektywna jeżeli prezes dokonał dobrych wyborów na odpowiednie stanowiska, to właśnie "nic nie musi robić" :) Świadczy to zatem o jego kompetencji. Bartomeu nie potrafił wybrać odpowiednich ludzi do zarządu.

0

@Mroziu myślę, że nieco więcej niż dwa lata. W Barcelonie gola na wyjeździe strzelił we wrześniu 2015 roku.

1

@tomek8756 byłbym pierwszy do uciekania z tego chorego kraju.

2

Bardzo fajny wywiad. Jasno i rzetelnie przedstawiona sytuacja, bez zbędnego pieprzenia. TOP

2

To niech zacznie grać jak należy. Ostatnie dwa mecze napawają optymizmem po fatalnym okresie w jego wykonaniu.

0

@xSZYMONOx Araujo

2

Obecnie zdecydowanie Gavi.

2

@Naturopata czyli nie będzie. Fatiego to już na straty trzeba spisywać.

2

@DonMatteo901 Maja Staśko to najgłupsza kobieta jaką znam. Totalny odklejeniec.

0

@Criss18Barca bycie asystentem, a pierwszym trenerem to jednak spora różnica.

2

@FCB24 nie no tylko na La Rambli można przeczytać, że Vlahovic jest lepszy od Haalanda. Dzięki że jesteście, nie zmieniajcie się.

0

Trzeba przyznać, że Arteta naprawdę się wyrobił i zbudował niezłą ekipę z tego Arsenalu. Nie doceniałem go.

0

@D10SLEO ja uważam, że jest przereklamowany :) Ale może zmieni moje zdanie, póki co się odbił od Lipska.

1

@ShawnC nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Ja podejrzewałem, że chytry dwa razy traci i skończy jak Tello i reszta tych "talentów". Zobaczymy, czy będę miał rację.

66

Moriba - dla Ciebie to tylko przereklamowany grajek, który wolał pieniądze od rozwoju.
No i w pełni się z Tobą zgadzam. Tak trzymaj!

12

Pep też tak robił :)

43

Gdzie podpisać?


4

@Witekk10 no i taki news to mi się podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?