Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 największym wrogiem Polaka jest Polak.
1
@Mns21 też się niesamowicie cieszę. Nie dla Brazola.
9
@Cule1234 przecież ten kretyn to powinien z własnej kieszeni wszystko opłacać. Oby go wsadzili do pierdla za to wszystko co zrobił.
2
Maguire w pierwszym. Zatem Atletico w ciemno.
1
@Kluivert_P za wcześnie na takie osądy.
6
Chyba nikt poza nauczycielem nie wierzy w jego powrót xD
0
Komentarz usunięty
2
@YoungMan drugi sezon* ;)
0
Niech się nie spieszy z powrotem. Na spokojnie Karimek.
1
Mają rozmach. (znaki)
43
Sergi Roberto obecnie ma podobne wynagrodzenie jak Salah w Premier League.
Nic nie dający piłkarz, który nawet na zapchajdziurę się nie nadaje zarabia takie pieniądze. Naprawdę nie wiem czy jest jakikolwiek argument na obronienie jego pozostania.
0
@bartekvisca oby :)
12
Czekam jeszcze na podpisanie Gaviego i Araujo oraz odejście Roberto i można zamknąć okienko transferowe.
0
@Rust_Cohle nie jestem fanem The Reds, ale nienawidzę City, więc w pojedynku o majstra tych dwóch ekip zdecydowanie wolę Liverpool.
2
Guardiola miał już mieć zapewnionego majstra według niektórych, a ja bym się nie zdziwił, gdyby Liverpool go zdobył, a Guardiola znowu przekombinował w Champions League i koniec sezonu :)
Świetny trener, ale jest za bardzo zapatrzony w swoją filozofię.
0
@taris mi jest to totalnie obojętne.
0
@Dieselzor Vinicius ma tak irytującą mordę, że nie da się na niego patrzeć. Jakby u nas grał i bym go musiał oglądać na co dzień to by mnie szlag trafił.
0
@Gaucho ja nigdy nie rozumiałem fenomenu tego piłkarza.
14
A ile było jęczenia, że przyszedł szrot z Premier League ;) Alemany wie co robi w kwestii transferów.
0
@Dembouz1899 proste, że cała Barcelona w meczu z Bayernem w 2020.
5
Nic to nie zmienia. Typ jest do natychmiastowego odstrzału.
2
@MesQueUnClub96 albo dobija do pustej.
2
@Survier idealna na wysłanie go do spadkowicza La Liga, o ile to nie będą za duże progi.
9
@marcin62 też tak to odbieram. Ci goście w zarządzie nie są idiotami.
0
@Kengo chciałbym, żeby był asystentem Xaviego. Marnował się u rudzielca.
1
@Godlo który się nie spełni.
0
Oby ostatnie w tym klubie :)
3
@bartas97 zapowiada się pierwszy naprawdę ciekawy klasyk od dawna.
1
@bartas97 no dokładnie, seria się przedłuży.
1
Barcelona nie przegrała w La Liga od 4 miesięcy. Ostatnia porażka miała miejsce z Betisem (4 grudnia).