1

@Yosemite filigranowy gigant

4

@Peciak To taki troche zart jak z naszymi rzadzacymi - myslisz, ze to jakis dowcip, a oni tak calkiem na powaznie.

2

@ZielonySzparag Ale Electric Counterpoint to piekny utwor.

2

@AV0CAD0 Free Republic of Liberland :)

0

@lucas/catalan ladna jest, ale czy ja ustawie? Zastanowie sie.

1

@Yosemite mieli chrapke na tytul, ale dobrze, ze Czesi ich przesli.

1

@Yosemite troche zapomniany.

5

@Chakalaka Rush wymiata
@ZielonySzparag Steve Reich, bylem na koncercie. Cos niesamowitego.
Rich i Lustmord przerazajaca plyta, @FearTheBeard Rapoon tez koncert zaliczylem, swietnie sie do tego wkreca.

Moze jeszcze nie znacie, ale warto, nawet bardzo obejrzec dokument Steve Reich City Life - o zbieraniu w NY City dziwekow i komponowaniu jego projetku.


3

13

@Avernand @Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven @Ojciec5tkidzieci

Dzis wyjatkowa litera, ktora polaczyla jednych z najwybitniejszych wspolczesnych muzykow.

Steve Roach i Robert Rich nagrali wspolnie 2 feneomenalne albumy. Pozycja obowiadzkowa.
utwor "Rememberance"



a tu juz solo
Roach "Reflecting Chamber"

Rich "Radiant Groundlines"

3

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych okladek w historii muzyki, album legenda, ktory naznaczyl trip hop i nie tylko.
30 lat temu Massive Attack wydaje Blue Line i zaczyna go utworem "Safe from harm".



https://d2h1pu99sxkfvn.cloudfront.net/b0/10264307/687157236_642eff717c434eaea2c51d693e0c0ae2/P0.jpg

Safe from Harm /One Love /Blue Lines /Be Thankful for What You Got /Five Man Army /Unfinished Sympathy /Daydreaming /Lately /Hymn of the Big Wheel.

2

@Jakchcesz Myslenie Korwina w tym przypadku jest troche uproszczone i troche przestarzale, ale ma racje w tym, ze niezaleznie, ktoremu okresowi ludzkosci sie przyjrzymy (lacznie z obecnym), to chec posiadania oraz plodzenie dzieci wynika czysto z pobudek egoistycznych (biologiczno egoistycznych) niezaleznie od wyksztalcenia, pochodzenia czy stanu majatkowego rodzicow.

2

@Chakalaka no szkoda.

0

@Encore Przede wszystkim Zolwik, ktory zabija na ulicy, swietnie wyczekal Boatenga.

0

Pilkarski cukiernik... hmmm

0

@shinthps yhy :)


0

@shinthps a teraz sie zastanawisz, czy nie zglosic za prowo?
czy to spojler z 4 kreskami.
Widac, ze to cos osobistego z twojej strony.

U was nudy czy jak?

0

@shinthps przewidziana reakacja.
I know you.

0

@shinthps kto?

0

Snieg Neymarowi nie straszny.

0

Noja nie jest rozgrzany

13

@PatrychoO a nie, to zle jestem przygotowany.

2

@Chakalaka zaraz alfabet? Bo jestem dobrze przygotowany.

1

@Khajio Vincent i Jules nie lubia tego.

3

@MesQueUnClub96 jajko z majonezem.

1

@Yosemite No wlasnie.. masz jakies przewidywania co do jego dlaszych losow

2

0

@LeoMessi1994 Zgadzam sie, moglby grac Escobara w El Chapo, bo aktor, ktory gral Pablo w Chapo, to ten sam koles, ktory byl w drugim sezonie jednym z braci Castaño (los Pepes).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?