O sobie

  • Zainteresowania Hiszpański futbol, skoki narciarskie, tenis i dobry hip hop
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta, Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona, Valencia, Betis
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 795
  • Liczba komentarzy 190
  • Polecenia 486

Komentarze

1

@sendesara Nie wiem czy najlepszy, ale bardzo cenię sobie Henrego. Moim zdaniem jest trochę niedoceniany, śmiało powinien być wymieniany w gronie najlepszych piłkarzy w historii, a jednak nieczęsto się to robi. Kapitalny zawodnik pod każdym względem.

1

@Hiacynk
1. Mundial 2010
2. Petr Cech
3. Hiszpania 2010
4. Serie A
5. Gabriel Batistuta/Sergio Aguero - tu mam dylemat
6. Futbol 2000-2010
7. Paolo Maldini
8. Euro 2012
9. Arsenal
10. Samuel Eto'o

Tak to widzę. Trochę subiektywnie, trochę obiektywnie ;)

3

@NeroTFP Pan Babiarz przede wszystkim żyje sportem i to widać. Skoków faktycznie nie czuje, ale ogólnie jest jednym z najlepszych polskich komentatorów XXI wieku. W dodatku jest znakomitym erudytą, posługuje się nienaganną polszczyzną, ma bogaty zasób słownictwa i jest na tyle uniwersalnym mówcą, że potrafi zrelacjonować nawet defiladę wojskową. Bije od niego taka pozytywna energia, uwielbiam go.

4

@BarcaInfo Dopóki nie zmieni się zarząd to każdy trener będzie półśrodkiem i marionetką pociąganą za sznurki. To samo tyczy się planowania struktury kadry i transferów. Jeśli ktoś się dziwi dlaczego Xavi odmówił mimo że wyraźnie podkreślał, że trenowanie Barcelony jest jego marzeniem - tu ma odpowiedź. Tutaj nawet Guardiola niewiele mógłby zdziałać.

17

@BarcaInfo "To co się dzieje jest nienormalne" - ta wypowiedź wyraża więcej niż tysiąc słów.

Zobacz wszystkie

42

Fati i Arthur w podstawowej jedenastce, podoba mi się to. Liczę na dobre widowisko.

37

OFICJALNIE: Karl Heinz Rummenigge potwierdził, że Bayern NIE skorzysta z opcji wykupu Philippe Coutinho za 120 milionów euro.

21

@BarcaInfo Obaj mają gigantyczny potencjał, ale obu pożegnałbym z klubu gdyby wpłynęła za nich odpowiednia oferta. Jakoś nie umiem się utożsamić z tymi zawodnikami. Sport to coś więcej niż sam potencjał.

17

@BarcaInfo "To co się dzieje jest nienormalne" - ta wypowiedź wyraża więcej niż tysiąc słów.

16

Od jakiegoś czasu nie potrafię już się z tego śmiać. To jest zwyczajnie przerażające i szkodliwe, zwłaszcza dla starszych osób, dla których często jest to jedyne źródło informacji. Przykrych czasów dożyliśmy, indoktrynacja pełną gębą.