Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven @Ojciec5tkidzieci @Viscael11Barca
Kury "Kablox nieslyna histaria - Ja muszę do lasu "
Kenneth Newby "Kingfisher Flight"
i mimo tego, ze bylo, to dodam King Crimson bonusowy utwor z wspominanej niedawno przez Chakalaka albumu Three of a Perfect Pair. "King Crimson Barber shop"
Szkoda, ze wielu zna tylko pierwsza plyte karmazynowego krola, ale tak czesto jest z fanami, ze gdy zespol zaczyna eksperymentowac, to sie odwracja, przynajmniej niektorzy. W kazdym razie zespol, ktory wyprzedzil epoke i nigdy nie zwolil tempa.
Moim zdaniem nie maja slabego albumu, a kazdy ich muzyczny okres to wielka przygoda. Warto zapoznac sie tez z King Crimson ProjecKts, to juz jazda bez trzymanki.
1
@Yosemite no i fajny komentarz.
18
Mem dochodowy.
https://pbs.twimg.com/media/Ex386x_W8AEyPT7?format=jpg&name=small
4
@Yosemite byl naprawde niesamowity. Zlota generacja.
1
@Yosemite zgranie .
1
@Yosemite jak ten gosciu mnie denerwowal. Ale dobry.
2
@ZielonySzparag Keith Jarrett to jest potega.
4
@Alcazar ar
@AV0CAD0
@Walker er
@TheGoldenEleven
@Ojciec5tkidzieci
@Viscael11Barca @Strays77
@Chakalaka szacun za Jaco
Jean Luc Ponty "Jig"
Jan Garbarek "Jumper"
8
Czarne Zycie ma Znaczenie vs Szacunek.
1
Piekny ten hymn You will never walk alone.
0
Z cyklu: kącik stulejarza - jak poderwac Lauren Cohan. (The Walking Dead)
@lucas/catalan @MichalZZZ
6
Sa tacy magicy tego sportu, dla ktorych mecz bez dziruki meczem straconym.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
6
@ZielonySzparag swietne te "syropy".
@Chakalaka dzis dodam jeden z najwiekszych przebojow czyli
Iron Butterfly i utwor "In a Gadda Da Vida"
oraz Iona i "Iona"
@Joe_Barbaro przypomniales hit Ini
6
@Alcazar
@AV0CAD0
@Coutinho007
@Walker
@TheGoldenEleven
@Ojciec5tkidzieci
@ViscaBarca123 @Strays77
3
@Chakalaka Dobry?
1
@Yosemite wysoki skubaniec.
9
Ale mu naszla.
3
Ciekawy moment w 1:28.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
12
@BarcaInfo Pep zawsze na latwizne, byleby tylko odpowiedzialnosc zwalic na kogos. :)
5
Wiadomo, ze kazdy chce niskich podatkow. (27 sekunda)
2
@Yosemite elegancko.
1
@fcbarcafan19 Ty faktycznie.
9
Old school Panini, Hiszpania 2012
https://pbs.twimg.com/media/Exp_5mmXEAAVbp6?format=jpg&name=4096x4096
1
@Yosemite tak jest.
0
@Kapitan_SW @ranger3120
nawet fajny poczatek, szczegolnie z Gabrielem Byrne, ale potem.. lapalem sie na ziewaniu.
0
Te Vikingi mocno patetyczne i przynudnawe, ale Lagertha ladna.
1
@neeed czemu nie.
6
Muzycznie na LR ostatnio znowu bardzo duzo sie dzieje.
Soundquest ciagle nadaje.
2
@ZielonySzparag kurcze tez Ciebie po guscie kojarze. Gentle Giant to swietna sprawa
@Chakalaka ogromny mam sentyment do Houses of the Holy. The Man froum Utopia Zappy, to nie jest muzycznie jego arcydzielo, ale jak wiekszosc jego plyt warto chociazby dla kilku kawalkow przesluchac, nie mowiac o tekstach w styli Stick Together czy Cocaine Desisions.
Dodam innego Guthrie niz @Avernand , a mianowicie tego z Buddem @JimMorrisonFCB
Gaze
oczywiscie nie zapominamy o Günther Schlienz
https://guenterschlienz.bandcamp.com/album/gig-on-the-roof
oraz szalonych muzykach z Gong - @JimMorrisonFCB przesluchales juz?
Gordian Knot, Gas, Genesis, itd
4
@Chakalaka Herbie daje rade oczywiscie, a Starless i Bible Black slucham czesto i regularnie. Wyjatkowy album, ale trzeba sie wsluchac.
@ZielonySzparag Harol Budd to jeden z moich ulubionych wykonawcow, a tu dodatkowo z Eno @JimMorrisonFCB Tim Hecker mnie zaciekawil
Ja dzis zapodam live HHHH czyli
Herbie Hancock & The Headhunters - Hang Up Your Hang Ups
a dla fanow Marillion - fani i tak znaja :
H Band – Live Body Live Spirit