2

@AV0CAD0 Mialem wlasnie na mysli Wikingow, bo GoT nie widzialem.
Ale sie zaczynam meczyc przy tym serialu - odcinek chyba 9 czy cos.
@Haha_Madrid @Commando @Szicek10

0

Ktory to serial? Bardzo dobra oprawa muzyczna, super krajobrazy i scenografia, dobrze sie zaczal, ale z kazdym odcinekiem coraz gorzej sie oglada.

2

@Chakalaka no i fajnie.

0

Pochwalcie sie monitorami.

0

@JimMorrisonFCB tragedia.

4

Juan Martin del Potro przekazał fanom tenisa wiadomość, że będzie musiał poddać się czwartej operacji kolana w nadziei, że będzie zdolny do gry na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Popularny Argentyńczyk przez całą swoją karierę zmaga się z kontuzjami.

https://pbs.twimg.com/media/ExLzpmUUYAQ2RV1?format=jpg&name=medium


2

@Chakalaka Artysta na B i utwor na te sama litere.

Byron Metcalf "Beating Heart of the Dragon Mother"


1

@Yosemite bramkarz absolutnie przewidzial cos zupelnie innego.

0

@AV0CAD0 Al di Meola zawsze chetnie.

2

@Persyfl Inne tez mi sie podobaly.
To juz jest literka "B"?

2

@Yosemite a poznasz go?

4

@puyol_presidend5 No niby tak, ale w dobie internetowego deep fejku, to trza brac poprawke.

1

@PershingFanatykLMFCB Arthur z King of Queens. Podobne mial pytania.

2

@Yosemite no wlasnie tego tez i Dimasa.

1

@lucca87 dwoch brakuje.
@Yosemite chyba masz jednego, ktorego mi brakuje :)

3

@iksajotien oj pieknie.
@Chakalaka Czy cykl bedzie wychodzl codziennie czy raczej nieregularnie?
"B" juz se przygotowalem

10

Widowiskowy w obronie.



@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

0

@AV0CAD0 czyli typowe obalanie chochola.

0

@AV0CAD0 kurde nie chce mi sie ogadac. Jakies strszczenie?

2

@Chakalaka Duza Goraca Dyskuja o muzyce. Nicely done.

3

@Persyfl tez bardzo ciekawe, w sumie wszystko b. dobre. Z sentmetu oczwiscie Amon oraz Rick. :)

1

czulem, ze Ronnie to zje. zje.

3

@Persyfl duzo dobrej muzy. Wybieram Amon Tobin.

3

@Chakalaka Mozliwe. Ta parka pani Kalisz i pan Holoyda lepsza od tej popoludniowej.

#transparenty Ronnie

7

Snookerowy Janne Ahonen.

3

@sawyer00 wlasnie. Wylecialo mi jego nazwisko.

3

@sawyer00 To ten Mike mechanik? ;)

2

@Chakalaka zapomialem o @th@les

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?