Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komunizm i Gra o Tron.
https://pbs.twimg.com/media/Ev3NIYKXAAEELVm?format=jpg&name=medium
@MichalZZZ @michal26@ProMILs
0
@masq Juz myslalem, ze ta Maja od Kapeli, ktora go tach chronila, ze go w sumie bardziej wysmiala.
1
@Yosemite Selby najlepszy w tym filmiku. To co mial z kazdym wbiciem stresa.
2
@FCBparasiempre Dlugo, dlugo juz czeka Argentyna, a pilkarzy maja przeciez od lat fenomenalnych.
2
@tbas @Aqualitek @Dankhog @Lionel_Messi10
https://www.dobreprogramy.pl/bateria-w-nowych-macbookach-jest-tak-dobra-ze-samo-apple-sie-zdziwilo,6659695078570560a
1
@Comentateiro Fajny turniej Messiego, swietna chemia z druzyna. Troche sobie zdaje sprawe, ze ta ekipa to nie jest top topow, ale ciagnie ich, motywuje, jest z nimi, a oni chca wygrac glownie dla niego.
0
@Losiex razem z jego biznesami?
2
I przejdz sobie w takiej Warszawce przez pasy.
https://x.com/i/status/1413100469036019713
0
@PatrychoO dobre były
0
Fajne te stroje Kolumbii.
0
@Colon @kamilo0066
0
@KacperVEB ale nie o to chodzi.
0
@kamilo0066 raczej strejs albo zle wykonanie tego rozwiazania. Szans mial sporo, ale on czesto tak gra.
0
Retro granie.
Ktory z tych tytulow wybieracie?
Montezuma's Revange
Rick Dangerous
Magic Pocktets
Traps 'n' Treasures
@kubix05
1
@Piorun nie pamiętam.
Może @mekston @JimMorrisonFCB @daniel32778
0
@clyde coś jak Belfer?
5
Tenis, gra dżentelmenów:
0
@kamilo0066 Niepismienny, czy co?
6
Novak chociaz chwali przeciwnika, mowi, ze w pierwszym byl lepszym graczem. szacun.
Burak Berrettini stwierdzil, ze to on powinien byl wygrac trzeciego seta bo byl mocniejszy.
Nie wiem komu kibicowac w finale.
0
@Encore zal mi tego spotkania. Bylo wiecej do wyciagniecia.
2
Po meczu .
1
@Yosemite @Yosemite z komentarzem Juskowiaka albo Joncy bym obejrzal.
1
@Yosemite ja raczej nie.
0
Czy znajda sie amatorzy na meczyk Kolumbia vs Peru?
0
@JimMorrisonFCB kto, bo nie widzialem.
0
Brawa za tego gema.
0
@Encore McEnroe - mam doswiadczenie w takich sytuacjach. :D
1
@kubix05 Maklakiewicz top.
Piekny mecz Brazoli z Holandia i jedna ze slynniejszych cieszynek.
0
@Encore tak, super sie go oglada.
@JimMorrisonFCB tak.
0
@Rust_Cohle byloby ciekawie, na pewno.