0

Sa tu kibice Anglii, tylko sie wstydza?

https://strawpoll.com/4ybagxyao

3

Przezyjmy to jeszcze raz. Bramka Di Marii, francuski komentarz.
https://streamwo.com/2Tkk9c3

2

@Janas11224 Malo gral w Juve i doszli do porozumienia ze Scalonim, ze nie pojedzie.

6

@Triv44 Akurat go nie znam.

7

Z takiego scenariusza sie uciesze: Harry Kane krolem strzelcow, a Wlochy mistrzem Europy.

29

Tak sobie siedze.

/photo/1

0

@zenoowity malo uzywam.

1

Nole maly flirt z Katarzyna, księżna Cambridge - "A jak tam tenis Jej Wysokosci, trenuje Jej Wysokosc"

0

Co sadzicie o powiedzeniu "Never meet your heroes"?

2

Zaraz pogratuluje Messiemu, czekajcie.

1

@VirtuoZ kocham Cie.

0

Hoeneß bardzo krytycznie o systemie z trojka defensorow. Mocno oberwalo sie tez Kroosowi - "bardzo chlopaka lubie, ale jego styl gry nie pasuje do nowoczesnego futbolu" "nasz mecz przeciwko Anglikom to popis grania w poprzek i bojazliwosci".

W podobnym tonie wypowiedzieli sie Matthäusi Lahm.

0

Tym razem nie oddal pierwszego gema.

0

@Encore to byl wazny gem.

0

@SaulGoodman Nole jest zawsze jednym z najtrudniejszych przeciwnikow dla kazdego. Ciagle jest faworytem, ale wszystko jest mozliwe.

0

@Encore zlapal fajnie rytm w pewnym momencie.

6

@AmigoBlancos moim zdaniem @Nano22 za swoj filmik.

4

@michaleu z dwojga zlego - Makaron.

0

@kamilo0066 chyba nas uslyszal.

1

@SaulGoodman 3-0 wiele mowi, jesli ktos czyta tylko statystki. Mecz byl bardzo wyrownany.

0

@SaulGoodman Shapo byl na jego poziomu, brak zimnej krwi zadecydowal o meczu.

0

@Encore atuty ma tylko dzis o*
Ale tak, serwis musi u niego wchodzic, by oczymkolwiek myslec.
*srany

0

Ale w Shapovalova sie bawi Wloch.

1

@budel17 Sieczke gra nieslychan Wloch, a potrafil lepiej. Tylko latwo sie mowi, kiedy ma sie na przeciwko siebie potwora, ktory karci.

0

@Kusco15 o kurcze.

1

@Kamilos84 zapomnialem nawet, bo dwoch panow nie lubie. No dobra wlacze skoro tak mocno namawiasz.

0

@arasz1819 Synek z dzielni. Ciesze sie tez, ze w jego sztabie jest Aimar - ktorego Leo wielbi pilkrsko oraz Samuel.

0

@A_Gomesinho_21 Ile trwala ich walka?

1

Zwiastun "I am Zlatan".


0

@Barca1922 to bylby dramat, gdyby po tym BRA wyrownala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?