2

"Jest super komentatorem (...), legenda (...) Problem, ze nie potrafi sam w sobie rozpalic tej pasji do futbolu, jaka powinien miec komentator - czyli np obejrzec w weekend kilka podrzednych spotkani (...)"
"Dla niedzielnej Grazyny jest super"

"Juskowiak, to fajny, kulturalny facet, ale ma wade podobna do mnie - nic nieckawego nie mowi",

Szpakowski po prostu juz za malo interesuje sie pilka - to tak w skrocie Stanooski o nim. I go broni i troche tez krytykuje.

0

@SaulGoodman lepiej w Pl, a najlepiej w ogole.

0

@dzefrej234 sredni pomysl.

2

Ona.
Flower Duet (Va Vie - Scuoti Quella Fronda)


1

@Yosemite kolejny klasyczny prawy z BRA. Top.

0

@BorzyKrzys Obywatel Kane,

O-bi, O-ba - Koniec cywilizacji

24

Yerry Mina już oberwal , Messi miał dość dissowania.

0

@adambądkowski93@juliacicha ′"Na rzeź!!!"
jak to bedzie w argentynskim hiszpanskim?

0

@elmayakos jakos go nie kojarze.

0

@Herato uwazam, ze na swoje mozliwosci, to Ballack wygral bardzo malo.

0

It's coming home. Wersja Zaginionych.


0

@elo1600 Kal-toh poziom poczatkujacy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kubix05 Ale BRA wtedy bramek skasowala, na tym turnieju.

7

@adambądkowski93 czuje, ze oni na wakacjach tez do konca nie potrafia zluzowac, chodza w szyku defensywnym, ciagna niepostrzezenie za koszulki, lapia na plazy na spalonym.

0

@Rust_Cohle po ...stym razie na pewno.

1

@Rust_Cohle 8,949,992,253

4

Faule.


@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

5

@Rewolucja123 moze jakiegos dluzszego postu @Don-Corleone na temat Alibcelestes.

1

Polska gra zamiast Argentyny w CA, a Argentyna wystepuje w miejsce Polski w Euro.
Dokad dochodza obie druzyny, jakie statystki maja Messi i Lewy?

1

@Yosemite rewelacyjny.

2

@Bobo25 trudno powiedziec, ale 3-0 chyba by nie bylo. Czuje, ze remis, dogrywka.

2

@AmigoBlancos to czujesz jaka musiala byc presja, skoro on wyszedl na ten mecz...

4

@Kgorecki2500 Moj kandydat.

2

@AmigoBlancos Mecz przeszedl rowniez do historii z powodu tajemniczej niedyspozycji Ronaldo, ktory snul sie po boisku niczym duch.. w nocy mysleli , ze on umrze.
Rozne teorie sa na ten temat.

2

@Encore gdzies wlasnie czytalem, zeby ludzie w koncu zapomnieli o jego przestrzelonym.

0

@Encore Juz sam Federer mowil, ze pewnych sytuacji nie odtworzych na treningu, bo brakuje presji. A wczoraj na tych mlodych chlopakach presja byla ogromna, mogli nawet klepac 100 na 100 karnych na trenigu, ale on nawet e 10 procentach nie odda presji podczas tak waznego spotkania.
Mega dziwny wybor trenera, ktory przeciez sam przestrezlil najwazniejszego karnego z Niemcami.

2

@Encore na treningach, serio?

4

@patataj to som te detale.

5

@AmigoBlancos Rozumiem frustracje, bo widza to jak ring. Przegrana, a nie drugie miejsce . Z drugiej strony sport, to umiejetnosc przegrywania. Jesli chca uczyc ludzi pokory klekaniem, to niech tez na koniec meczu daja dobre przyklady. Nie mowie tu tylko o Anglikach, ale ogolnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?