0

@IbrahimAfellay Scaloni w ogole taki synek z dzielni. Sympatczny gosc.

10

Okolicznosci.
Messi, Neymar, Paredes na schodach. https://tinyurl.com/v38s96e
----
Szansa Leo w koncowce z francuskim komentarzem
https://streamwo.com/IDrU8WL
----
Celebracja https://tinyurl.com/yes88h37
---
Otamendi vs Neymar shttps://streamable.com/8rlfsx
---
Dr Paul


---Martinez
https://tinyurl.com/wyxwe95n
---
Messi dzwoni
https://tinyurl.com/fa4tj49y

1

@Yosemite no nareszcie.

8

Po tym meczu to właściwie Dr Paul.

0

Szaxun dla zawodnika bez klubu

0

@PatrychoO Samuela tylko widziałem podczas świętowania

1

Aymara ktoś widział ?

4

7

Meczyk rodem z masarni , ale przyjęcie i brameczka cudna

1

@NaFazieHitman bardzo ładnie pogratulował

1

@oskaritto tak .

5

I to z Otamendim w obronie

9

Ale jedna z tradycji podtrzymana - setka zrabana , tym razem przez samego Leo

2

Bramkarz top! !

0

Kończ to Turku. .

3

Messi na wślizgu odbiera piłkę , poezja

0

Pięknie pograli teraz

1

@Encore z Niemcami w finale go zabrakło

2

Radosny futbol .

0

Dobry początek Argentyny

0

O dużo nie prosimy , skromne 3-0 i hattrick

4

Diego czuwaj z zaświatów.

2

Rozwiazanie zagadki z samochodzikiem, ktory przywozi pilki na murawe podczas Euro.

https://pbs.twimg.com/media/E5o-DpsWQAAWRpr.jpg

0

Rabij = Bielsa .

0

@dmcteam no i o najlepszy final Copa w historii.

1

@dmcteam zapytaj o najlepszy mecze BRA vs ARG w historii. Zdaniem Rabija.

2

@Patrykl145 wszyscy (prawie)

4

- Co dziala w tej Argentynie oprocz Messiego?
- Dobre pytanie. Yyyy Rodrigo de Paul walczy. I dobre zmiany sa.

1

@Yosemite na zdrowie.

1

@kuz kilku wkurza, ale ta babka dosc fajnie reaguje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?