Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No w idealnym momencie przegrales swoje podanie.
Shapovalov ma momentami leciutki syndrom Monfils - wszyskto chce zagrac przepieknie. A Novak? Pragmatyczny.
0
@Rust_Cohle licze na festiwal symulek.
0
Goran an molu .
0
@Encore troche sie ludzilem, ze wykorzsta swoje momenty. Jesli to poprawi, to bedzie w scislym topie na lata.
0
@barcelonaLM 0-40 mial
1
@SaulGoodman nie do Pana, tylko ogolnie.
2
@SaulGoodman a idz pan w ch.
1
@Encore Kilka zlych decyzji, niewykorzytane setka i wylatujesz z seta na tym poziomie.
0
@JimMorrisonFCB super.
3
@MesQueUnClub96 mnie boli. Lubilem go na poczatku jego kariery, potem taki psychiczny sie zrobil.
1
@Encore nie no fatalnie, ale troche w swoim stylu.
0
@JimMorrisonFCB to byl teraz typowy Shapovalov. Otwarty kort, a ten nie trafia.
1
Widze, ze nie tylko ja za Kanadyjczykiem.
0
W singlu mezczyzn drugi polfinalowy pojedynek Yonex vs Head.
1
@daniel32778 Byl taki Musetti, ktory go mial w garsci, ale niestety pachwina i zle dysponowanie silami (co jeszcz czescia sportu) wyrzucily go z gry.
4
Pochwal Polaka ty ćwoku.
1
@Cvzx tak jest.
2
Co za serwis Wlocha w tym mecz. Brawa dla Polaka, ze walczyl po 0-6 i brawa za dotarcie do tego polfinalu.
4
@doc Pep pytal Griezmanna, dlaczego ten podburzal Dembele podczas akcji z Azjatami.
5
Wroclaw > Rzym .
1
Beckham operowany? Troche jak George Michael.
2
Oby utrzmal serwis.
1
Najwiekszy Bad Boy tenisa?
0
"Play deep"
David Nalbandian.
0
@lufator nie no zartowalem.
0
@Yosemite dokladnie.
3
Pamietacie jakie skroty Nadalowi zagrywal Berrettini podczas US Open, cos pieknego. Kilka z rzedu.
0
Ale ma szybka reke Wloch.
1
@kamyk_23 Rozumiem. Maja duzo fajnych okladek, np. te z Beatlesami. Zappa tez w sumie wiekszosc bardzo ciekawych.
King Crimson tez przewaznie dobra robota.
0
@Tales_Omletu The Queen Saves God.