O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3637
  • Liczba komentarzy 1869
  • Polecenia 4141

Komentarze

0

@Philippe2309 darkw peel

4

W nowy sezon wchodziłem z ogromnymi nadziejami i głodem oglądania meczy jakiego dawno nie miałem, ale drużyna w wizji Koemana powoduje, że mecz jest tłem do robienia czegoś innego… Tragedia.

0

@gumaz Dobrze mówi lekarz, też bym tu skierował. To będzie chyba grypa. Tylko i wyłącznie. Może objawy nie do końca pasują, ale nie muszą. Koronawirus już przereklamowany.. 100% celna diagnoza. 200 zł się należy.

1

@lucca87 Bierz tego Sony bez zastanawiania się. Mam podobny model z zeszłego roku i jest świetny, obraz praktycznie jak w OLEDzie Sony u rodziców, który kosztował drugie tyle. Sam byłem zaskoczony głębią czerni i ogólnie kolorami oraz działaniem, mimo że to mój trzeci TV Sony. Mocno, mocno polecam. IMO zdecydowanie lepszy wybór niż Samsung czy LG (też ze względu na system operacyjny, który daje więcej możliwości).

0

Zobacz wszystkie

101

Ogólnie to co zrobił Ronaldo to trochę buractwo. Firma ładuje potężny hajs w turniej, umieszcza swoją butelkę na stoliku, ta po prostu stoi, nikt nie kazał mu tego pić czy zachwalać, a ten usuwa ją z kadru. Po co. Bez takich sponsorów by nie zarabiał tyle ile zarabia.

92

Valverde: ("fajny pomysł ma ten Bielsa, może i u nas wprowadzę")

Valverde: Barto, ile musi pracować przeciętny kibic z Polski, żeby zobaczyć mecz? Wiesz, tak wszystko wliczając.

Bartomeu: No tak ze 160h, a czemu pytasz.

Valverde: A nie ważne już...

90

Wyślę swoje CV na pomocnika. 10 tys. ojro miesięcznie mi starczy, a biegać i od czasu do czasu podać do boku też potrafię. Nie będę narzekać, żądać podwyżek, Audi mogę dostać używane.

81

I oni mają czelność karać nasz klub za małe nieprawidłowości. Hipokryzja w czystej postaci.

69

Przecież zarząd nie miał nic do gadania. "Mboula ODRZUCIŁ kilka propozycji Barçy, dając tym samym do zrozumienia, że nie wiąże on nadziei z canterą Barcelony" = nie chciał tu zostać, nie chciał nowego kontraktu, mimo że Barca oferowała mu takowy (zapewne z większą klauzulą). Przecież nie zmuszą go by podpisał coś wbrew swojej woli. Na mocy starego kontraktu mógł odejść za 3 mln bez gadania, bo tyle wynosiła klauzula i odszedł. Nie chciał spróbować przebić się do 1. składu, to krzyż na drogę i adios. Zobaczymy jak mu pójdzie.