- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Czy ma ktoś subskrypcję SkyShowtime i może mi sprawdzić, czy można w ramach subskrypcji oglądać Mr Robot? Podobno został usunięty, jak wpisuje w necie to wychodzi że dostępny, a w aplikacji Prime jak przejdę do SkyShowtime to pokazuje mi że dostępny tylko do wykupienia na odcinki/sezon.
3
@Aqualitek u mnie na Sky 4 sezony dostępne do oglądania
1
@Aqualitek tylko do kupienia. On był na sky z 6 miesięcy jak nie lepiej. 2 late
2
@Aqualitek U mnie 4 sezony normalnie do obejrzenia.
1
@robsesh Nieprawda.
1
@Aqualitek na Sky jest normalnie w abonamencie. A w Prime do wykupienia.
0
@Dari0G Rozumirm że normalnie odpaliłeś losowy odcinek? U mnie wszystkie są za ikonką „zakupowa” i nie wiem co z tym zrobić
0
@Aqualitek Tak, przeszedłem do 4 sezonu i normalnie odpaliłem. Przed chwilą sprawdziłem jeszcze raz, kilka losowych z różnych sezonów i normalnie mogę oglądać. Ale ja mam abonament prawie od samego początku SS, była taka promocja jakaś specjalna i płacę bodajże połowę normalnego przez jakiś strasznie długi czas, może to dlatego?
"Promocja „Za pół ceny na zawsze” w SkyShowtime nie jest obecnie dostępna w regularnej, ogólnodostępnej sprzedaży. Pojawiała się ona okresowo w przeszłości (m.in. przy starcie platformy w 2023 roku oraz podczas premiery pakietu Premium w 2024 roku), gwarantując subskrybentom stały rabat" - tyle mi Google podpowiada. Sprawdziłem też i mam abo standardowe, bo przez moment myślałem, że może Premium i dlatego. Ale nie, normalne, tylko w tej promocji za połowę ceny. Jeśli nie masz dostępnego serialu, nie mam pojęcia czemu. Może napisz do nich, do supportu? Żeby wyjaśnili.
https://zapodaj.net/plik-xyHf0tCaiN