0

@MESSIah16 dramat

0

Czy zna ktoś miejsce w Poznaniu gdzie będzie można obejrzeć mecz z Granadą?

1

Socios mają nasrane w głowach.

0

@Recha_0684 to poczekaj jeszcze trochę i zobaczysz czy dalej będzie paszport obowiązywał zaszczepionych "tylko" dwiema dawkami

0

@against_modern_football dlatego mi ich nie żal.

4

@Janas11224 świetnie napisane. Myślę dokładnie tak samo.

0

@Comentateiro Portugalia i Izrael są tak wyszczepieni a znowu się zamykają. W Australii budują obozy dla chorych. Austria nie lepiej. Iść drogą Japonii czy Singapuru i skończyć z tą farsą.

1

@jeyx77x interesem nie było przywrócenie normalnego życia. To normalne życie mogło wrócić już dawno, ale nie wraca. Wiesz dlaczego? Bo interesem jest tu nabijanie zysków dla Big Pharmy.

0

@Piorun Hockenheim, Malezja, Kyalami, Fuji to tak na szybko.

0

@arasz1819 pociski od średniowiecza świadczą o twojej ignorancji historycznej.

1

@Zoker żeby takich ludzi jak ty było więcej.

0

@msmsms streamy są pewniejsze niż viaplay xD

2

Bartomeu urwipołciu cóżeś uczynił z tym klubem.

1

@masq Twojej paranoi ciąg dalszy.

0

Za udostępnianie postów El Chiringuito powinno się wieszać za jaja.

0

@Pawel13sz Jak ktoś w taki sposób kończy wypowiedź to znak żeby nie brać gościa na poważnie.

5

Messi wszystkich przyzwyczaił, że kręci kosmiczne liczby. W poprzednim roku jak na niego szału nie było ale wciąż był to mega mocny rok więc złota piłka zasłużona. Lewy za rok wygra.

0

@Sau_Ron Ta nagroda od dawna nie ma sensu tak naprawdę.

0

Niech to wypożyczanie do PSG już się kończy i niech nasz król wraca.

2

Mateusz Borek co tam słychać.

0

@Aristocrate_7 Jak na razie to z jego strony widzę marnowane setki, nadużywanie dryblingów i błędy w obronie. Tak jak napisał kolega @Bogan Dest jest po prostu przeciętnym piłkarzem.

1

@Rhaan Szacunek dla Pana. Piękna kulturalna dyskusja na poziomie.

1

@Comentateiro Ty żyjesz w innej rzeczywistości.

1

@mekston Na pewno ma większe szanse niz kiedykolwiek miał Ralf.

20

Uwielbiam ten cykl, przychodzi nowy trener wszyscy w szatni zachwyceni, odchodzi i każdy narzeka.

2

@Rastafarnianin Słabiutkie

0

Sztab medyczny pod sąd

0

@Naturopata Tak, bo jak coś ma w nazwie Hub to zaraz musi być o dymanku

12

I znowu jak wróci będzie nowy trener.

8

@Commando Jak piszesz pierdoły to się nie dziw, że Cię ludzie prostują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?