BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 dramat
0
Czy zna ktoś miejsce w Poznaniu gdzie będzie można obejrzeć mecz z Granadą?
1
Socios mają nasrane w głowach.
0
@Recha_0684 to poczekaj jeszcze trochę i zobaczysz czy dalej będzie paszport obowiązywał zaszczepionych "tylko" dwiema dawkami
0
@against_modern_football dlatego mi ich nie żal.
4
@Janas11224 świetnie napisane. Myślę dokładnie tak samo.
0
@Comentateiro Portugalia i Izrael są tak wyszczepieni a znowu się zamykają. W Australii budują obozy dla chorych. Austria nie lepiej. Iść drogą Japonii czy Singapuru i skończyć z tą farsą.
1
@jeyx77x interesem nie było przywrócenie normalnego życia. To normalne życie mogło wrócić już dawno, ale nie wraca. Wiesz dlaczego? Bo interesem jest tu nabijanie zysków dla Big Pharmy.
0
@Piorun Hockenheim, Malezja, Kyalami, Fuji to tak na szybko.
0
@arasz1819 pociski od średniowiecza świadczą o twojej ignorancji historycznej.
1
@Zoker żeby takich ludzi jak ty było więcej.
0
@msmsms streamy są pewniejsze niż viaplay xD
2
Bartomeu urwipołciu cóżeś uczynił z tym klubem.
1
@masq Twojej paranoi ciąg dalszy.
0
Za udostępnianie postów El Chiringuito powinno się wieszać za jaja.
0
@Pawel13sz Jak ktoś w taki sposób kończy wypowiedź to znak żeby nie brać gościa na poważnie.
5
Messi wszystkich przyzwyczaił, że kręci kosmiczne liczby. W poprzednim roku jak na niego szału nie było ale wciąż był to mega mocny rok więc złota piłka zasłużona. Lewy za rok wygra.
0
@Sau_Ron Ta nagroda od dawna nie ma sensu tak naprawdę.
0
Niech to wypożyczanie do PSG już się kończy i niech nasz król wraca.
2
Mateusz Borek co tam słychać.
0
@Aristocrate_7 Jak na razie to z jego strony widzę marnowane setki, nadużywanie dryblingów i błędy w obronie. Tak jak napisał kolega @Bogan Dest jest po prostu przeciętnym piłkarzem.
1
@Rhaan Szacunek dla Pana. Piękna kulturalna dyskusja na poziomie.
1
@Comentateiro Ty żyjesz w innej rzeczywistości.
1
@mekston Na pewno ma większe szanse niz kiedykolwiek miał Ralf.
20
Uwielbiam ten cykl, przychodzi nowy trener wszyscy w szatni zachwyceni, odchodzi i każdy narzeka.
2
@Rastafarnianin Słabiutkie
0
Sztab medyczny pod sąd
0
@Naturopata Tak, bo jak coś ma w nazwie Hub to zaraz musi być o dymanku
12
I znowu jak wróci będzie nowy trener.
8
@Commando Jak piszesz pierdoły to się nie dziw, że Cię ludzie prostują.