0

To się nie dzieje.

1

Dobrze, że Leoś cały.

1

21

Już nie będzie takich historii jak Legia remisująca z Realem.

0

@JohnnyBarca I All Star game xD

0

@Transu96 świat jest chory.

0

@SkilledHydra16 ja to samo.

1

Może pójdźmy dalej i sobie zróbmy ligę Katalonii. Zapiszemy się w historii.

1

@IronSanHybrid cyrk na kółkach...

2

@marian_konopka Pora na zmiany, ale te zmiany idą w jeszcze gorszym kierunku. Wyselekcjonowane w nielogiczny sposób kluby wzbogaca się jeszcze bardziej.

0

@Gosciuu Przez fakt rozpierdzielenia najpiękniejszych rozgrywek europejskich.

0

@Gosciuu absolutnie nic. Przecież to że taki Arsenal który się nie łapie do Ligi Mistrzów, a ma grać w Superlidze to tylko drobny szczegół, ale komu by to przeszkadzało.

6

@Criss18Barca Tylko po co wymyślać koło na nowo? Liga Mistrzów jest idealna.

0

@Przemo91 Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

1

@Przemo91 To jest chory pomysł. Każdy kto popiera super ligę musi mieć problem z myśleniem.

0

Mes que un club sobie można w dupę wsadzić. Wstyd.

4

No to czas przestać oglądać ten cyrk.
https://x.com/HagridFCB/status/1383906596728700943

6

Całkowicie się zgadzam z Nevillem.


4

Jeśli ten chory twór zostanie utworzony to ja autentycznie to wszystko pierdolę. Kryzys ekonomiczny, ludzie tracą dorobek życia a tym gnojom się chce takie przedsięwzięcia organizować. Od kilku lat ten sport w niczym nie przypomina gry w której się zakochałem będąc małym gówniakiem. Pieniądze i pieniądze... Brak słów. Wszystkie kluby które w to będą chciały się zaangażować powinny dostać sromotne kary, zostać zdegradowane do najniższego możliwego poziomu w profesjonalnym futbolu.

0

Jak to szło? Spalić Bernabeu? Co za fart.

1

@Mario96w Muszę jakoś pechowo włączać TV w takim razie.

1

Studio cały czas tak wygląda? Włączyłem 20 minut temu, ciągle chwalenie Realu na Eleven i C+, włączyłem teraz i ciągle wszystko o Realu.

0

Alonso jest jakiś chory. Wraca po takiej przerwie i dalej jest fenomenalny. Wielki kierowca.

1

Niedziela wieczór i humor wspaniały.

0

Ja tego nie rozumiem. Te przepisy to jest żart, gościu se rozkłada ręce jak parasol i nic.

1

Pokazali dzisiaj cojones chłopaki. Środa wieczór i humor wspaniały.

4

W ostatnich czterech meczach powinniśmy mieć lekko cztery karne, nikt nawet się nie fatygował żeby sprawdzić VAR, a tutaj pojawia się informacja przez dwie sekundy że jest sprawdzana sytuacja i od razu decyzja, ten parodysta nawet nie poszedł tego zobaczyć. To jest jakaś parodia.

9

Trzeba sklonować Araujo.

3

To jest czerwona ewidentna

1

Serhio Baskets to jakiś koszykarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?