BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To się nie dzieje.
1
Dobrze, że Leoś cały.
1
21
Już nie będzie takich historii jak Legia remisująca z Realem.
0
@JohnnyBarca I All Star game xD
0
@Transu96 świat jest chory.
0
@SkilledHydra16 ja to samo.
1
Może pójdźmy dalej i sobie zróbmy ligę Katalonii. Zapiszemy się w historii.
1
@IronSanHybrid cyrk na kółkach...
2
@marian_konopka Pora na zmiany, ale te zmiany idą w jeszcze gorszym kierunku. Wyselekcjonowane w nielogiczny sposób kluby wzbogaca się jeszcze bardziej.
0
@Gosciuu Przez fakt rozpierdzielenia najpiękniejszych rozgrywek europejskich.
0
@Gosciuu absolutnie nic. Przecież to że taki Arsenal który się nie łapie do Ligi Mistrzów, a ma grać w Superlidze to tylko drobny szczegół, ale komu by to przeszkadzało.
6
@Criss18Barca Tylko po co wymyślać koło na nowo? Liga Mistrzów jest idealna.
0
@Przemo91 Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
1
@Przemo91 To jest chory pomysł. Każdy kto popiera super ligę musi mieć problem z myśleniem.
0
Mes que un club sobie można w dupę wsadzić. Wstyd.
4
No to czas przestać oglądać ten cyrk.
https://x.com/HagridFCB/status/1383906596728700943
6
Całkowicie się zgadzam z Nevillem.
4
Jeśli ten chory twór zostanie utworzony to ja autentycznie to wszystko pierdolę. Kryzys ekonomiczny, ludzie tracą dorobek życia a tym gnojom się chce takie przedsięwzięcia organizować. Od kilku lat ten sport w niczym nie przypomina gry w której się zakochałem będąc małym gówniakiem. Pieniądze i pieniądze... Brak słów. Wszystkie kluby które w to będą chciały się zaangażować powinny dostać sromotne kary, zostać zdegradowane do najniższego możliwego poziomu w profesjonalnym futbolu.
0
Jak to szło? Spalić Bernabeu? Co za fart.
1
@Mario96w Muszę jakoś pechowo włączać TV w takim razie.
1
Studio cały czas tak wygląda? Włączyłem 20 minut temu, ciągle chwalenie Realu na Eleven i C+, włączyłem teraz i ciągle wszystko o Realu.
0
Alonso jest jakiś chory. Wraca po takiej przerwie i dalej jest fenomenalny. Wielki kierowca.
1
Niedziela wieczór i humor wspaniały.
0
Ja tego nie rozumiem. Te przepisy to jest żart, gościu se rozkłada ręce jak parasol i nic.
1
Pokazali dzisiaj cojones chłopaki. Środa wieczór i humor wspaniały.
4
W ostatnich czterech meczach powinniśmy mieć lekko cztery karne, nikt nawet się nie fatygował żeby sprawdzić VAR, a tutaj pojawia się informacja przez dwie sekundy że jest sprawdzana sytuacja i od razu decyzja, ten parodysta nawet nie poszedł tego zobaczyć. To jest jakaś parodia.
9
Trzeba sklonować Araujo.
3
To jest czerwona ewidentna
1
Serhio Baskets to jakiś koszykarz?