BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobrze, że przychodzi Pjanic. Jestem spokojny o naszą pomoc. Teraz tylko wzmocnić obronę i jedziemy.
7
Valverde maksa wyciągnął z tej ekipy.
0
@pax Semedo to jest skończone drewno, tak samo jak Roberto czy Busquets.
0
@elmayakos Messi jest ostatnim do którego masz prawo się przypierdalać.
0
Messi niech stawia ultimatum. Albo Bartomeu albo on.
0
Wyobraźcie sobie co by było gdyby był rewanż.
1
Wszyscy wypierdalać. Z Bartomeu na czele.
0
Ter Stegen niech się nie dziwi później że mówią o nim to co mówią
2
Brawo, jazdaaaa
1
Brawo Busquets od straty się zesrało.
9
Dawać już ten mecz bo mnie nosi.
2
@Munio Lipsk gra o wiele atrakcyjniejszą piłkę. Nawet jak dostaną z PSG to mecz będzie ciekawszy niż oglądanie murowania Atletico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Muriel co za drewno xD
6
Ale frajerstwo Atalanty. Jak ja nie cierpię PSG
0
@Ratamahatta czegoś nie rozumiem. Skaszanił dwie setki a ty go chwalisz? Żeby on coś grał to rozumiem ale szału nie ma
1
No i to jest grą w piłkę.
0
Hahah, pięknie Leo. Dobrze widzieć tak pozytywnie nakręconego Messiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nic bardziej nie cieszy niż wyraz twarzy Ramosa.
4
@Chwytliwy świetny filmik. Nie ma to jak robić sobie jaja z czyjejś wielkiej krzywdy.
0
@BarcaInfo Jak ja tęsknię za Luisito w formie, matko co to był za napadzior.
0
Muszę ją mieć. Śliczna.
2
@DLFCB z tym nigdy to spokojnie, bo były wtopy ale na szczęście dawno. Teraz sobie nie wyobrażam bramki bez niego, a pamiętam jakie nastawienie większość z nas miała do niego gdy rywalizował z Bravo.
0
@Gomess żeby mu nie zrobili krzywdy bo będzie jak z Bojanem.
0
No generalnie taki nastrój teraz
3
@godlike okazuje się że to co osiągnął EV było sufitem tej ekipy.
3
Za Valverde to my graliśmy jak wirtuozi...
10
Nowy trener nic nie da, dziadków którym znudziło się już wygrywanie trzeba wywalić z tej drużyny.
0
Po prostu wyczerpała się formuła tego zespołu. Wszyscy out.