BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@contowsky Kolejny raz świetne zdjęcia, najbardziej lubię fotografie przyrody.
0
@IronSanHybrid Nic się nie zna, kopnął parę razy piłkę i wszystkim będzie wmawiał że to oni się nie znają. Już mam dosyć typa.
0
@Janiama Nie no, próbowałem cię nie blokować, ale tych twoich wypocin się nie da czytać. Jestem zmuszony dać ci blokadę bo już mam dosyć permanentnego oglądania twoich postów w gorących dyskusjach.
0
Messi dzisiaj nie grał dobrze, ale De Jong i Fati to mnie bardzo rozczarowało.
0
Świetny mecz, musimy trochę poprawić grę pod bramką i będzie dobrze.
0
@contowsky Świetny wpis, proszę wołaj mnie do następnych.
26
Szacunek dla nich, bo gryźli tą sztuczną trawę aż miło.
0
No w końcu jakaś odważna piłka do przodu.
0
@Colon Udziela im się to pozytywne szaleństwo Kloppa.
38
Mecz nie był wybitny, ale najważniejsze że przejmując drużynę w trudnym momencie Quique poprowadził ją do zwycięstwa. Były zalążki tiki-taki więc nie mogę się doczekać na dalszy postęp w grze.
65
@lukas10 Po raz pierwszy od dłuższego czasu przeczytałem cały wywiad, a nie przewinąłem od razu do komentarzy.
0
@Mechanik Zrobisz kiedyś o silniku 2.0 (KOMPRESSOR) 163KM z Mercedesa C200? Jestem ciekawy.
20
Nie pamiętam kiedy ostatnio tak bardzo czekałem na mecz.
1
Swoją drogą to uderza mnie ten kontrast między szatnią Barcy względem choćby szatni z polski. Oni tutaj twardo stali cały czas za Valverde, a u nas w Polsce wystarczy słabsza seria i od razu szatnia zwalnia trenera na dodatek krytykując go publicznie w mediach.
4
https://media.giphy.com/media/huJmPXfeir5JlpPAx0/giphy.gif
6
@Barca_Big_Moment ja tego sensu nie widzę, na pewno nie w akapicie w którym mówi o Valverde.
0
Barca Guardioli zabijała mecze, Barca Valverde zabija sama siebie.
1
Żenadometr wywalił poza skalę.
6
Przecież oni byli rozłożeni na łopatki, my gramy jak frajerzy.
2
My gramy bez obrony.
1
Jaki jest sens wprowadzania teraz Rakiticia?
0
Super przykrył Roberto. Ogólnie cała obrona jak pajace.
4
Wszyscy widzą problemy poza Bartomeu i jego świtą.
10
@norbi77 https://detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2017/10/kosciolpomaga.jpg
0
@BarcaInfo Tęsknię :/
3
Śmieszne te wywiady
0
@bixmix Bo ludzie zapomniają niestety co w tym świętym i pięknym czasie jest najważniejsze.
0
Pozostaje liczyć, że EV trafi ze zmianami.
0
@Wilczeq footybite.com?
0
Myślałem, że osoba z takim nickiem jest pozbawiona układu nerwowego :D