0

@contowsky Kolejny raz świetne zdjęcia, najbardziej lubię fotografie przyrody.

0

@IronSanHybrid Nic się nie zna, kopnął parę razy piłkę i wszystkim będzie wmawiał że to oni się nie znają. Już mam dosyć typa.

0

@Janiama Nie no, próbowałem cię nie blokować, ale tych twoich wypocin się nie da czytać. Jestem zmuszony dać ci blokadę bo już mam dosyć permanentnego oglądania twoich postów w gorących dyskusjach.

0

Messi dzisiaj nie grał dobrze, ale De Jong i Fati to mnie bardzo rozczarowało.

0

Świetny mecz, musimy trochę poprawić grę pod bramką i będzie dobrze.

0

@contowsky Świetny wpis, proszę wołaj mnie do następnych.

26

Szacunek dla nich, bo gryźli tą sztuczną trawę aż miło.

0

No w końcu jakaś odważna piłka do przodu.

0

@Colon Udziela im się to pozytywne szaleństwo Kloppa.

38

Mecz nie był wybitny, ale najważniejsze że przejmując drużynę w trudnym momencie Quique poprowadził ją do zwycięstwa. Były zalążki tiki-taki więc nie mogę się doczekać na dalszy postęp w grze.

65

@lukas10 Po raz pierwszy od dłuższego czasu przeczytałem cały wywiad, a nie przewinąłem od razu do komentarzy.

0

@Mechanik Zrobisz kiedyś o silniku 2.0 (KOMPRESSOR) 163KM z Mercedesa C200? Jestem ciekawy.

20

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak bardzo czekałem na mecz.

1

Swoją drogą to uderza mnie ten kontrast między szatnią Barcy względem choćby szatni z polski. Oni tutaj twardo stali cały czas za Valverde, a u nas w Polsce wystarczy słabsza seria i od razu szatnia zwalnia trenera na dodatek krytykując go publicznie w mediach.

6

@Barca_Big_Moment ja tego sensu nie widzę, na pewno nie w akapicie w którym mówi o Valverde.

0

Barca Guardioli zabijała mecze, Barca Valverde zabija sama siebie.

1

Żenadometr wywalił poza skalę.

6

Przecież oni byli rozłożeni na łopatki, my gramy jak frajerzy.

2

My gramy bez obrony.

1

Jaki jest sens wprowadzania teraz Rakiticia?

0

Super przykrył Roberto. Ogólnie cała obrona jak pajace.

4

Wszyscy widzą problemy poza Bartomeu i jego świtą.

0

@BarcaInfo Tęsknię :/

3

Śmieszne te wywiady

0

@bixmix Bo ludzie zapomniają niestety co w tym świętym i pięknym czasie jest najważniejsze.

0

Pozostaje liczyć, że EV trafi ze zmianami.

0

@Wilczeq footybite.com?

0

Myślałem, że osoba z takim nickiem jest pozbawiona układu nerwowego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?