BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys 0-0 to nie jest kompromitacja
0
Obiektywnie patrząc to Frenkie też zasługuje na krytykę.
1
@Batys dziwnie jesteś za Barça jak chcesz żeby odpadła.
0
@mistrzu1233 hahah, mam takie samo wrażenie.
16
Nie ma słów które oddałby to co myślę o poziomie inteligencji Alby. Nie mogę na gościa patrzeć.
0
Ter Stegen się prosi o jakiegoś gola za kołnierz.
12
Ten sędzia jest upośledzony.
0
@Chaoss nie jest źle jak na San Mames.
0
Ale drętwy ten komentator.
1
@JohnA nikt nie wie o co chodziło, El Pais napisał że niby mieli "spięcie" na treningu.
13
@masakrator05 znasz go czy na jakiej podstawie to stwierdziłeś?
7
@DonMatteo901 Jak nie wiesz czy doszło do sprzeczki to jak możesz stwierdzić którą stronę trzymasz?
1
Jak mnie denerwuje to wasze wydawanie osądów. Nie jesteśmy w klubie i nie wiemy co tam się dzieje więc nie rozumiem tego pastwienia się nad Leo.
4
Mirandes jest niesamowite.
0
Wiem, że ostatni czas za Valverde nie był najlepszym czasem w historii klubu, ale były też gorsze lata. Garitano ma rację, Barça przecież zdobyła pod wodzą Ernesto dwa mistrzostwa Hiszpanii i jeden Superpuchar. Na krajowym podwórku Valverde dawał radę, o wiele gorzej było w Lidze Mistrzów.
6
Tylko 32 latek? Czemu takich niedoświadczonych zawodników chcą brać. Ja bym proponował Aduriza.
1
Przy obecnym szambie w klubie też czuję, że to będzie niezapomniany mecz dla Athletiku.
0
@BarcaInfo Większy burdel to jest chyba tylko w Lechu Poznań. Niech ten zarząd się zawija jak najprędzej.
0
@GeraltzKatalonii Kocham ten serial, też polecam.
0
@jeyx77x This aged well
0
Ręce opadają. To jest dramat.
0
@Artsss Lech Poznań, aczkolwiek sam siebie podziwiam że jestem w stanie na trzeźwo to oglądać.
4
Niezłe gwiazdeczki.
0
@contowsky Potęga tego wszystkiego po prostu jest przytłaczająca.
6
Będzie trudniej niż z Valencią.
2
"To inna koncepcja od tej, którą stosowaliśmy wcześniej. Chcemy wygrywać mecze. "
Czyli wszystko jasne, za Valverde koncepcja była taka żeby nie wygrywać. :)
9
@NeroTFP Ale wiesz, że w szkołach oprócz religii jest też EDB na której młodzi ludzie są uczeni udzielania pierwszej pomocy?
0
@szymonekk Trzymaj się z dala od Mediateka. Brałbym Mi 9 SE.
0
@DonAndresFCB Trochę dziwne biorąc pod uwagę co wygrała Barca Martino, a co Barca Valverde.
0
Przed Quique jeszcze ogrom pracy i długa droga. Realnie będzie można go ocenić dopiero na koniec następnego sezonu. Trzeba być cierpliwym i mieć nadzieję, że znów będziemy odnosić sukcesy zwłaszcza w LM.