0

@Batys 0-0 to nie jest kompromitacja

0

Obiektywnie patrząc to Frenkie też zasługuje na krytykę.

1

@Batys dziwnie jesteś za Barça jak chcesz żeby odpadła.

0

@mistrzu1233 hahah, mam takie samo wrażenie.

16

Nie ma słów które oddałby to co myślę o poziomie inteligencji Alby. Nie mogę na gościa patrzeć.

0

Ter Stegen się prosi o jakiegoś gola za kołnierz.

12

Ten sędzia jest upośledzony.

0

@Chaoss nie jest źle jak na San Mames.

0

Ale drętwy ten komentator.

1

@JohnA nikt nie wie o co chodziło, El Pais napisał że niby mieli "spięcie" na treningu.

13

@masakrator05 znasz go czy na jakiej podstawie to stwierdziłeś?

7

@DonMatteo901 Jak nie wiesz czy doszło do sprzeczki to jak możesz stwierdzić którą stronę trzymasz?

1

Jak mnie denerwuje to wasze wydawanie osądów. Nie jesteśmy w klubie i nie wiemy co tam się dzieje więc nie rozumiem tego pastwienia się nad Leo.

4

Mirandes jest niesamowite.

0

Wiem, że ostatni czas za Valverde nie był najlepszym czasem w historii klubu, ale były też gorsze lata. Garitano ma rację, Barça przecież zdobyła pod wodzą Ernesto dwa mistrzostwa Hiszpanii i jeden Superpuchar. Na krajowym podwórku Valverde dawał radę, o wiele gorzej było w Lidze Mistrzów.

6

Tylko 32 latek? Czemu takich niedoświadczonych zawodników chcą brać. Ja bym proponował Aduriza.

1

Przy obecnym szambie w klubie też czuję, że to będzie niezapomniany mecz dla Athletiku.

0

@BarcaInfo Większy burdel to jest chyba tylko w Lechu Poznań. Niech ten zarząd się zawija jak najprędzej.

0

@GeraltzKatalonii Kocham ten serial, też polecam.

0

@jeyx77x This aged well

0

Ręce opadają. To jest dramat.

0

@Artsss Lech Poznań, aczkolwiek sam siebie podziwiam że jestem w stanie na trzeźwo to oglądać.

4

Niezłe gwiazdeczki.

0

@contowsky Potęga tego wszystkiego po prostu jest przytłaczająca.

6

Będzie trudniej niż z Valencią.

2

"To inna koncepcja od tej, którą stosowaliśmy wcześniej. Chcemy wygrywać mecze. "
Czyli wszystko jasne, za Valverde koncepcja była taka żeby nie wygrywać. :)

9

@NeroTFP Ale wiesz, że w szkołach oprócz religii jest też EDB na której młodzi ludzie są uczeni udzielania pierwszej pomocy?

0

@szymonekk Trzymaj się z dala od Mediateka. Brałbym Mi 9 SE.

0

@DonAndresFCB Trochę dziwne biorąc pod uwagę co wygrała Barca Martino, a co Barca Valverde.

0

Przed Quique jeszcze ogrom pracy i długa droga. Realnie będzie można go ocenić dopiero na koniec następnego sezonu. Trzeba być cierpliwym i mieć nadzieję, że znów będziemy odnosić sukcesy zwłaszcza w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?