BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero mecz włączyłem i już w plecy...
0
Angel zamiata dzisiaj
1
No i pięknie :)
9
@SeeleyBooth Że komuś się chce takie bzdety tworzyć
19
Tego dążenia do zwycięstwa to wczoraj nie widziałem.
3
Uratował dupę temu głupiemu Semedo. Już nie mam do niego cierpliwości.
4
@Remi70 Nie, niech nie wraca nigdy.
0
@MichalZZZ myślę że ta najnowsza 2019 (chociaż sam jeszcze nie miałem okazji w nią grać - czekam na grudzień wtedy idzie kupić cyfrową wersję na PS Store za około 100 zł)
0
@tadzik447 mogłeś wysłać do Madrytu im by się bardziej przydała
2
Ostra zima się może szykować
0
@MichalZZZ Tak, The Crew 2 wspiera G29, jeśli Ci zależy na rajdach bardziej zbliżonych do rzeczywistości to mogłeś wybrać Dirta Rally 1, jest trudniejszy zdecydowanie i radość z jazdy jak ogarniesz jest ogromna. Gran Turismo oczywiście obowiązkowe, teraz się znacznie zmieniło w porównaniu z początkową wersją. Bardziej bym polecał Asseto/Project Cars niż Driveclub (F1 od Codemasters też całkiem fajne).
1
@daro22 Mogą mieć ciężko, jest chłodniej dzisiaj co będzie bardziej pasować Mercowi, który i tak jest 0.5 s szybszy w tempie wyścigowym.
0
@Rini_Cule szkoda że nr VIN nie podany bo można by było coś sprawdzić
0
@MichalZZZ The Crew 1 ogólnie bardzo ciekawa gra, nie jest to NFS, ale da się przy tym pobawić. Natomiast jeśli masz PS4 i kierowicę G29 to nie pograsz na The Crew 1 bo z jakiegoś powodu Ubisoft postanowił nie wspierać oficjalnej kierownicy PS4.
0
@tomono jeszcze trochę i będziemy mieć weekend jak na Imoli. Już mi się nie chce nawet wyścigu F1 oglądać :/
0
@HansLanda oficjalna informacja ze strony FIA
1
Antoine Hubert, kierowca F2 nie żyje...
11
Zesrał się po prostu
0
Busquets w końcu coś powalczył
2
Po co nam Neymar ;)
2
KOCHAM DZIECIAKA
1
Okropny wypadek w Formule 2:
https://streamable.com/amp_player/ylg51?__twitter_impression=true
Oby wyszli z tego cało chłopaki
0
@seneridex grają beznadziejnie, żadnych wykreowanych sytuacji, niecelne podania w bardzo prostych sytuacjach, błędy w obronie i pogubieni przy pressingu Osasuny
3
Oni chyba wszyscy udaru dostali, przecież zagranie celnej piłki to jest dla nich niemożliwe
3
@OzzyFCB ja tam lubię z ananasem
6
@Zieliniak Czemu nieistotne? O to chodzi żeby wyrażać swoją opinię i on to zrobił więc po co taki głupi komentarz?
5
Trzeba do tej Pragi pojechać :)
0
@Robert_Kubica Też uważam, że najlepszy obecnie wybór dla Mercedesa.
15
Kompletnie bez sensu. Napluł klubowi w twarz, ciągle były jakieś afery z nim związane, a oni teraz skaczą wokół transferu i wychodzą z siebie żeby go sprowadzić.
2
@ViscaBarca123 Faktycznie miałeś rację, że dzieciak umie piłkę kopnąć :)