1

Myślałem, że ten rewolucyjny system La Rambla zna, ale jednak chyba nie do końca.

2

Dzisiaj Barca będzie STRONG, a Liverpool WEAK i już w pierwszym meczu zapewnimy sobie awans. :D

1

Zwierzęta

1

Trzeba przede wszystkim zagrać swoje, jak to zrobimy to nikt nam nie przeszkodzi w triumfie w Lidze Mistrzów.

0

Jak Utrecht grał z Lechem i oglądałem grę Utrechtu na Bułgarskiej to spodziewałem się że daleko ten trener zajdzie, ale że zajdzie tak daleko i tyle wciśnie z Ajaxu przy okazji preferując tak piękny styl gry to się nie spodziewałem.

0

Ale gówno.

0

Super Karol, ale akcja!

0

Ale kaszanę odwala Sergi

10

Ale ten komentator odfrunął, hoho

0

Te nagrody są nic nie warte. Pewnie, że fajnie byłoby jakby Leo zdobył Złotą Piłkę i Złotego Buta, ale bez nich i tak jest najlepszy.

0

Świetna jest Liga Mistrzów w tym sezonie. Będzie jeszcze lepsza jeśli wygramy, choć przejście Liverpoolu wymaga rozegrania dwóch perfekcyjncyh, zwłaszcza w defensywie, meczów .

0

Dzięki za ten głos rozsądku.

0

Żadnej żółtej, zasłaniał twarz.

2

Bez krycia to akurat nie był dla niego wielki problem, ale trzeba przyznać że główki ma świetne.

0

Jak napisałem, że będzie dobrze to myślisz że dla United?

8

Co wy pieprzycie to się w głowie nie mieści. Messi nie ciśnie? A asystę kto zrobił?

1

Ile miał miejsca to jest niemożliwe.

1

Co wy tak jęczycie? Prowadzimy 1-0, posiadanie piłki ogromne, spokojnie po przerwie jeszcze dwie bramki wpadną i będzie dobrze.

0

Nie oglądałem wczoraj meczu i mam pytanie jak wczoraj Camp Nou reagowało na Griezmanna?

32

Tak bardzo bym chciał żeby Leo coś wygrał z kadrą. Nie dlatego żeby udowodnić że jest najlepszy na świecie, bo on nikomu normalnemu tego udowadniać nie musi. Chciałbym po prostu żeby coś poważne wygrał z kadrą bo mu się to zwyczajnie należy.

6

On będzie lepszy niż Lewy jak utrzyma to tempo

0

Może po to zainwestował pieniądze żeby wesprzeć Kubicę w jednym z największych powrotów w historii tego sportu?

0

Stracił tyle bo już nie wyjeżdżał na końcówkę sesji po tym jak zdarzył się błąd i złapał kapcia. Poprawił się prawie 0,9 w dwóch sektorach i w trzecim też by było dużo lepiej bo tor już znacząco się zmienił. Na razie to Williams będzie nadrabiał testy kosztem pierwszych wyścigów żeby zrozumieć bolid. Kontakt ze stawką najoptymistyczniej patrząc dopiero na GP Hiszpanii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wielkie dzięki za całą robotę jaką tutaj wykonujesz, strona fcbarca.com jest najpiękniejsza. :D

1

Tragiczna wiadomość. Wielka strata dla Formuły 1.
:(

1

Real Zidana wybitny. :D
Jedyną wybitną drużyną moim zdaniem była Barça Guardioli.

0

https://www.footybite.com/football/fc-barcelona-vs-olympique-lyonnais-live-stream/

Macie i nie marudzić. Linki się pojawią około 30 minut przed meczem.

0

Chory łeb chyba ma

1

No nic, byle jutro awansować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?