BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShowMe sami sobie to piekło stworzyliśmy
0
@ViscaBarca123 Zainteresował mnie temat Yerby po przeczytaniu twojego wpisu. Myślisz, że taki zestawik będzie dobry?
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-5888-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN
0
Czemu w wyzwaniach nie ma spłodzenia córki? :) #pdk
6
Mam gdzieś to śmieszne trofeum, dla mnie Leo nie musi go dostawać i tak jest najlepszy.
1
@sewciu50 Roberto był beznadziejny.
0
Roberto jest beznadziejny. To zbyt lekkie podanie teraz do Pique podsumowuje jego słaby mecz.
1
Nieźle gramy poza tym początkiem. Atletico nie gra tak dobrze w obronie, my gramy szybko i potrafimy ich zaskoczyć. Denerwuje Roberto, bo gra zbyt asekuracyjnie. Griezmann całkiem nieźle.
1
On się skończył zanim się zaczął
2
Mimo, że jestem kibicem Barçy to tutaj całym sercem za Lewym.
11
Gol po faulu którego nie było.
0
Zrobiłem sobie porównanie jak Ernesto Valverde wypada z Luisem Enrique:
https://imgur.com/a/3L6MNZm
33
Nie rozumiem tego głupiego gadania, że byłby najlepszy na świecie jakby wygrał MŚ. Ci którzy tak mówią i tak by znajdowali kolejne wymówki, że nie jest najlepszy nawet jakby wygrał Mistrzostwa Świata. Z Barceloną wygrał wszystko, a to co dał Argentynie też jest nie do przecenienia biorąc pod uwagę jak słaba była wtedy ta kadra.
0
@Kris_Barca masz błąd w nicku. Zamiast Barca powinno być Slavia.
1
Luis to jest fenomen :D
0
Jak to szło? Pozytywna reakcja Barcelony?
5
Zazdroszczę kibicom Slavii. Grać w Lidze Mistrzów i na dodatek z takimi klubami jak Barça, Borussia czy Inter.
1
Kolejny smród się będzie za nami ciągnął. Bartomeu i jego ekipa bez zrobienia zadymy nie są sobą.
0
@Gall jakiś dzieciak który próbuje być śmieszny
0
@Janiama Urban to też był trener od siedmiu boleści
2
@osa91 Nie mówię tak akurat. Dziwi mnie że nie widzisz w tych taśmach niczego szokującego.
5
@osa91 Sienkiewicz mówiący o tym że Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie to nie jest nic szokującego?
8
Co to znowu za wynalazek pokroju Martino
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mam wrażenie że oglądam na YT taki kanał gdzie gościu przerabiał mecze tak że wpadały wszystkie strzały.
0
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/026/913/excuse.jpg
18
Who is the best? :D
0
@Tom3yn Ktoś kto życzy porażki drużynie której niby kibicuje nie jest kibicem.
0
@Tom3yn walnij się w głowę.
1
Mieć taki skład i grać takie g*wno to jest kpina.
0
Z czego się cieszy ten sędzia?