0

@ShowMe sami sobie to piekło stworzyliśmy

0

@ViscaBarca123 Zainteresował mnie temat Yerby po przeczytaniu twojego wpisu. Myślisz, że taki zestawik będzie dobry?
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-5888-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

0

Czemu w wyzwaniach nie ma spłodzenia córki? :) #pdk

6

Mam gdzieś to śmieszne trofeum, dla mnie Leo nie musi go dostawać i tak jest najlepszy.

1

@sewciu50 Roberto był beznadziejny.

0

Roberto jest beznadziejny. To zbyt lekkie podanie teraz do Pique podsumowuje jego słaby mecz.

1

Nieźle gramy poza tym początkiem. Atletico nie gra tak dobrze w obronie, my gramy szybko i potrafimy ich zaskoczyć. Denerwuje Roberto, bo gra zbyt asekuracyjnie. Griezmann całkiem nieźle.

1

On się skończył zanim się zaczął

2

Mimo, że jestem kibicem Barçy to tutaj całym sercem za Lewym.

11

Gol po faulu którego nie było.

0

Zrobiłem sobie porównanie jak Ernesto Valverde wypada z Luisem Enrique:
https://imgur.com/a/3L6MNZm

33

Nie rozumiem tego głupiego gadania, że byłby najlepszy na świecie jakby wygrał MŚ. Ci którzy tak mówią i tak by znajdowali kolejne wymówki, że nie jest najlepszy nawet jakby wygrał Mistrzostwa Świata. Z Barceloną wygrał wszystko, a to co dał Argentynie też jest nie do przecenienia biorąc pod uwagę jak słaba była wtedy ta kadra.

0

@Kris_Barca masz błąd w nicku. Zamiast Barca powinno być Slavia.

1

Luis to jest fenomen :D

0

Jak to szło? Pozytywna reakcja Barcelony?

5

Zazdroszczę kibicom Slavii. Grać w Lidze Mistrzów i na dodatek z takimi klubami jak Barça, Borussia czy Inter.

1

Kolejny smród się będzie za nami ciągnął. Bartomeu i jego ekipa bez zrobienia zadymy nie są sobą.

0

@Gall jakiś dzieciak który próbuje być śmieszny

0

@Janiama Urban to też był trener od siedmiu boleści

2

@osa91 Nie mówię tak akurat. Dziwi mnie że nie widzisz w tych taśmach niczego szokującego.

5

@osa91 Sienkiewicz mówiący o tym że Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie to nie jest nic szokującego?

8

Co to znowu za wynalazek pokroju Martino

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mam wrażenie że oglądam na YT taki kanał gdzie gościu przerabiał mecze tak że wpadały wszystkie strzały.

18

Who is the best? :D


0

@Tom3yn Ktoś kto życzy porażki drużynie której niby kibicuje nie jest kibicem.

0

@Tom3yn walnij się w głowę.

1

Mieć taki skład i grać takie g*wno to jest kpina.

0

Z czego się cieszy ten sędzia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?