0

Nawet na Fucie, w składzie sezonu La Liga ronaldo jest lepszy od Messiego

0

Jeden jest mistrz Polski !!! ;)

15

Wyczuwam wzrost overalla na Fifie 16 u Vidala ;)

0

Nie wiem już, możliwe że tak

0

Jak w 2010 ;) Tylko wtedy bardziej pijany

3

Bardzo słuszna uwaga, dzwonimy jutro do Fifa

3

Brak mi przymiotników

0

Tak, przereklamowany a zachowanie w finale jak się rzucał w polu karnym jak Ronaldo karygodne

0

Pogba jest jednym z bardziej przereklamowanych piłkarzy jakich widziałem. Biega jakby połknął kij, elegancji w nim nie widzę. Pieniądze duże za niego, a tańsi piłkarze o lepszej klasie też są (Coutinho)

2

To obserwuj go uważnie, oglądam mecze Sevilli i zasuwał po skrzydle aż miło. Bardzo utalentowany i wszechstronny piłkarz

16

Nie możecie...

8

Jeżeli As i Marca doceniają Messiego to wiedz że Ronaldo nie wygra Złotej Piłki. A tak na serio z jakiej planety przyleciał Messi ? Wie ktoś

0

Czy ta Inea udostępni w końcu Canal + Sport 2 !

0

Mnie to wkurza bardzo

1

Wychowanek Atleti...
"Co pieniądze robią z ludźmi c.d."

5

Mam gdzieś Trofeo Pichichi i Messi też, Ronaldo dużo goli z karnych z dupy i tyle. Leo gra dla drużyny i dzięki temu mamy mistrza. The best player of the World. CAMPEONES

1

Ludzie, mamy finał, gramy jak gramy. I dobrze, po co forsować tempo. Niedługo mecz z Atleti. Jak nie podoba się to wyłączyć TV i dobranoc

0

A ja lubie, brama ładna

2

Nie wiem czemu do zasranej śmierci chcą żeby Barca była w większym posiadaniu piłki ! Dzieki temu że nie klepiemy już w szerz gramy ofensywnie i przyjemnie się na to patrzy. To nie powinno być żółte tylko zielone, bo Lucho pokazał że ma jaja i zmienił styl

0

Wielu kibiców z całej siły dopinguje Leo, żeby zdobył tą koronę, ale moim zdaniem Messi nie musi jej zdobyć. On traktuje to jako dodatek. Główny cel to wygranie z Barcą trypletu a statystyki indywidualne odchodzą na bok. To widać w grze Messiego. Mi imponuje jak on potrafi dobrać wysiłek do poziomu spotkania w zależności od jego poziomu. Widać to wszystko choćby w takich gestach jak ten karny z Neyem

0

Też nie jestem pewny czy Messi grając w Doncaster strzeliłby hat-triccka, ja jestem pewien że strzeliłby trzy w meczu

2

O tym jak gra Ronaldo świadczy fakt że nie ma go w 10 piłkarzy z największą liczbą podań. Leo, brawa za świetną grę dla drużyny

0

Jutro to będzie na równi z ronaldo w klasyfikacji Pichichi

0

Też to zauważyłem, wymaganie gry nogami moim zdaniem nie jest aż tak ważne-przynajmniej w meczu z takim przeciwnikiem

0

Teraz trzeba patrzeć na siebie, Barca nie musi się bać nikogo jeśli naprawdę jestebsilni to pokonamy każdego

4

Co niby takiego zrobił wielkiego ? Jedna asysta cały necz się kopał po głowie

1

Czapki z głów, brawo Andres

5

Czasami pier*olili takie głupoty że się łapałem za głowę myśląc że nazywani są "ekspertami"

1

Wierzę że dostaniesz jeszcze "siatki" od Suareza

0

Niestety, za błędy na takim poziomie się płaci :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?