BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z kontuzjowaną nogą nie skakałbym jak na skakance. Spójrz na niego jakiego on z siebie robi gwiazdora. Nie mogę na niego patrzeć. Pchał swojego trenera, walnął Adriena Silvę. Jakby Messi tak przeżywał to by kolegów pozabijał
2
Cały czas oglądam "Grzmota" jak robi z siebie pajaca przy linii i ciągle nie mogę przestać się śmiać
0
Co wy tak dramatyzujecie że Złotą Piłką. Przecież wiadomo że to nie jest zbyt obiektywny plebiscyt. PD dzisiaj zmieniam strategię. Przestaje się emocjonować meczami w których nie gra Barca bo inaczej się wykończę oglądając coś takiego jak triumfy Ronaldo w LM i Euro 2016. Wszystko inne schodzi na dalszy plan
0
Dzięki wielkie za zrozumienie
0
Ronaldo zaraz pęknie z dumy
0
Odpaść z takim mistrzem to hańba
9
Co się stało z tą piłką? W dzisiejszych czasach wystarczy jebnąć autobus, oddać strzał mieć szczęście i wygrywać. Ja w to nie wierzę
1
Ma ktoś maść na ból dupy? Piłka nożna to gówno
0
Moim skromnym marzeniem byłby Bacca jako zmiennik kogoś z MSN
0
Słabo widzę tiki takę w Premier League ;)
0
Jestem ciekaw jaki styl gry będzie mieć City prowadzone przez Guardiolę.
0
Niektóre komentarze to totalny odlot to trzeba przyznać
0
Prezydent Argentyny podobno przekonał Messiego do powrotu do reprezentacji.
1
Posadziłby czy nie, chodzi o to żebyśmy mieli w klubie zawodnika który w razie potrzeby będzie prezentował odpowiedni piłkarski poziom. Jeśli byłby lepszy do Neymara to może czasami wskoczyłby do pierwszego składu. Najważniejszy jest pożytek dla drużyny, a jeśli Carrasco przyszedłby do Barçy to sama jego obecność sprawiłaby że Neymar bardziej skupiałby się na grze i treningach. Im większa rywalizacja tym lepiej dla drużyny.
2
Co ty tak cały czas naskakujesz na Carrasco? Większość kibiców go chce, a myślisz że w Barcelonie się rozwinie czy cofnie w rozwoju? Jest szykowany na zmiennika a w finale Ligi Mistrzów pokazał jakim zmiennikiem może być
0
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3680338/Lionel-Messi-U-turn-Argentina-retirement-says-country-s-president-Mauricio-Macri.html
0
50% z 36 mln euro. Jak to taka wielka krzywda to róbcie mi taką codziennie
0
Ale nie jest to powód żeby oszukiwać. Bronicie Messiego tylko dlatego bo to Messi. Jakby ktoś tobie okradł chatę bo by stwierdził że masz więcej niż on i to czyste złodziejstwo to byłbyś zadowolony?
0
Nawet jeśli zabiorą mu dużo pieniędzy to i tak ma ich tyle że mu starczy do końca życia.
5
Zarabia miliony i jeszcze oszukuje. Jeśli jest winien to jego postawa jest godna potępienia
1
Co z tym Messim? Przecież go uniewinnili
1
Dlaczego niektórzy próbują co chwilę porównywać Messiego do Ronaldo? Jeszcze raz powtórzę: Skupmy się na trofeach jakie ma Barca do wygrania a nie na nagrodach indywidualnych. Messiego nie dość że nie interesują te nagrody to nie da się go porównać do Grzmota. Leoś pchał kadrę do finału swoją grą a reprezentację Portugalii pcha szczęście. Najważniejsze że my wiemy kto jest najlepszy na świecie.
5
Ty na poważnie?
2
Dokładnie tak! Nagrody indywidualne w piłce nożnej są całkowicie nie ważne. To tylko dodatek do trofeów klubowych czy reprezentacyjnych
0
Jestem ciekawy czy w akcji po której straciliśmy bramkę był faul Lewandowskiego. Jak myślicie? Mi się wydaje wręcz odwrotnie ale nie jestem pewien bo operator powtórki nie raczył pokazać
1
Skończcie już to dywagowanie o złotej piłce. Nie dość że Messi ma ją serdecznie gdzieś to na dodatek jest to śmieszna nagroda tak samo jak cała UEFA.
12
Bardzo mi przypomina Portugalia Real Madryt w LM
2
No to mamy Brexit :)
0
Wice robi wielką różnicę
0
Jak się strzela karne w pomidory to się nie ma co dziwić