BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można tak ustawić pomoc?
0
Stoimy jak debile w obronie
4
Wypierdzielaj Busquets do szatni
3
Brawo Busquets i Ter Stegen
0
Tu się z tobą zgodzę. Porównywanie ligi polskiej do angielskiej to jakaś abstrakcja
1
Notatnik się popsuł :)
1
Zapłacili rachunek
0
Legia niech sobie załatwi żółte koszulki na mecz z Realem i jazda po remis
0
Chodziło mu o pełną dominację w lidze. Podał za przykład Barcelonę oraz Bayern
0
Dobra skończmy tą dyskusję bo to nie ma sensu. Po prostu grzeje mnie takie czepianie się na siłę do słów Bjelicy który mówił o Arsenalu w zupełnie innym znaczeniu
0
Nikt? A co napisałeś?
2
Świetna wiadomość! Będzie to duży plus przy wyborze gry w 2018 roku
0
Ooo ciekawe. Skąd info?
0
A żałosny Lech Poznań potrafił nie tak dawno wygrywać mecze z City w porównaniu do 7egły
0
Lech grał tak jak chciał Bjelica. Gra do skrzydeł która przyniosła dwa gole.
0
A co Cię Lech obchodzi?
0
Przypominam o wyniku Legii w Lublinie...
0
Nie grają i pokazują charakter do końca
0
Z tą różnicą że Lech cały mecz dominował
0
Sam żeś się skompromitował. Trener po prostu mówi że w Lechu będzie stosował inny styl gry i tyle. Jaki kibic Lecha bardzo z tego się cieszę bo nie podoba mi się styl Arsenalu
0
Ze sklepu play bodajże
1
Jestem zdecydowanie takiego samego zdania. Niektórzy próbują bronić Legię mimo iż ten klub nie ma nic na swoje usprawiedliwienie
3
Nie mogę z tego :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale siata, król powrócił
0
Brawo Gomes. Niech strzela z dystansu to wyjdą wyżej w obronie
1
Nie mam do Van Gaala żadnego szacunku po przeczytaniu książki o Robercie Enke.
0
*drugą. (15 znaków)
0
Rozwaliłeś system. Hahahaha, naprawdę dobre.
0
Wiedzieliście że w Fifie 17 ma być pirotechnika ?