0

Jak można tak ustawić pomoc?

0

Stoimy jak debile w obronie

4

Wypierdzielaj Busquets do szatni

3

Brawo Busquets i Ter Stegen

0

Tu się z tobą zgodzę. Porównywanie ligi polskiej do angielskiej to jakaś abstrakcja

1

Notatnik się popsuł :)

1

Zapłacili rachunek

0

Legia niech sobie załatwi żółte koszulki na mecz z Realem i jazda po remis

0

Chodziło mu o pełną dominację w lidze. Podał za przykład Barcelonę oraz Bayern

0

Dobra skończmy tą dyskusję bo to nie ma sensu. Po prostu grzeje mnie takie czepianie się na siłę do słów Bjelicy który mówił o Arsenalu w zupełnie innym znaczeniu

0

Nikt? A co napisałeś?

2

Świetna wiadomość! Będzie to duży plus przy wyborze gry w 2018 roku

0

Ooo ciekawe. Skąd info?

0

A żałosny Lech Poznań potrafił nie tak dawno wygrywać mecze z City w porównaniu do 7egły

0

Lech grał tak jak chciał Bjelica. Gra do skrzydeł która przyniosła dwa gole.

0

A co Cię Lech obchodzi?

0

Przypominam o wyniku Legii w Lublinie...

0

Nie grają i pokazują charakter do końca

0

Z tą różnicą że Lech cały mecz dominował

0

Sam żeś się skompromitował. Trener po prostu mówi że w Lechu będzie stosował inny styl gry i tyle. Jaki kibic Lecha bardzo z tego się cieszę bo nie podoba mi się styl Arsenalu

0

Ze sklepu play bodajże

1

Jestem zdecydowanie takiego samego zdania. Niektórzy próbują bronić Legię mimo iż ten klub nie ma nic na swoje usprawiedliwienie

3

Nie mogę z tego :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale siata, król powrócił

0

Brawo Gomes. Niech strzela z dystansu to wyjdą wyżej w obronie

1

Nie mam do Van Gaala żadnego szacunku po przeczytaniu książki o Robercie Enke.

0

*drugą. (15 znaków)

0

Rozwaliłeś system. Hahahaha, naprawdę dobre.

0

Wiedzieliście że w Fifie 17 ma być pirotechnika ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?